ijournal.cz

Pavel Dytrt, kluk z reklamy na kečup, chce být Mužem roku! Kdo dostrkal syna Pavla Trávníčka na casting?

red Zdroj: Muž roku, foto: Herminapress 11.4.2018 Společenské akce a události

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 pokračoval o minulém víkendu druhým a zároveň závěrečným kolem castingů. Ve spolupořádající agentuře Cast Me se sešlo pár desítek mladých mužů, kteří mají zájem soutěžit o posty nejvyšší. Před porotou v čele s prezidentem Davidem Novotným a šéfem agentury Cast Me Michalem Doležalem tak stanuli studenti, podnikatelé, svářeč, frézař, architekt, masér, borci urostlí či méně svalnatí, s tetováním i bez, vysocí či menší, ale všechny spojovalo jedno: chuť zvítězit a zúčastnit se světových soutěží či si soutěž jen tak užít a získat nové zkušenosti.

Muž rokuMezi přítomnými pány pečlivě vybíral adepty do finálového klání i Muž roku 2017 Matyáš Hložek. Sám už za pár dní odlétá do Barmy na světovou soutěž mužské krásy Mister International.

„Letím 20. dubna. Pomalu už si dávám dohromady kufry s oblečením. Mezi věcmi nechybí povinný národní kroj. Kamarád mi půjčil krásný, mikulovský, s kloboukem, vyšívanou košilí, fakt moc pěkný. Teď ještě musím k tomu vymyslet nějaký taneček. Ale tady na castingu je Moravák, který tančil ve folklorním souboru. Zkusil jsem si sním v rámci výběrového pohovoru pár kroků a šlo to. Do Barmy se těším, a když to jen trochu půjde, přiletí tam za mnou i přítelkyně a uděláme si i malou dovolenou,“ uvedl čerstvě zamilovaný Muž roku 2017 Matyáš Hložek

V porotě druhého výběrového kola zasedla i modelka Daniela Zálešáková, II vicemiss 2017 Miss Czech Republic, které se atmosféra castingu hodně líbila.

„Je to rozdíl. My máme castingy veřejné ve velkých obchodních centrech a tady je to takové rodinné. Popovídat si o čemkoli se zájemci o finále Muže roku, je příjemné. Uděláte si lepší o uchazeči lepší obrázek. Při výběru je pro mne nejdůležitější první dojem a charizma,“ uvedla Daniela, která má sice doma staršího přítele, ale mezi mladými kluky se jí líbilo a ona se líbil jim. „Určitě je pro mne dobré, že tady jsem. Vidím, jak probíhají castingy jinde a protrénuji komunikaci s úplně neznámými lidmi. S kluky jsem v modelingu fotila jen jednou a to bylo sportovní oblečení a je docela možné, že s některými z letošních adeptů se při práci potkám. Každopádně se těším se na finále. Mužské soutěže mají také něco do sebe a my ženy se máme na co koukat.“

O účast ve finálové dvanáctce soutěže Muže roku 2017 se ucházel i syn herce Pavla Trávníčka, rovněž herec, Pavel Dytrt. Co mladému muži chybělo na svalech, vynahradil bezprostředností a komediálním umem.

casting

„Mne sem dostrkala Monika Trávníčková, manželka mého táty. O castingu se dozvěděla na Facebooku a tak dlouho do mne hučela, až jsem si řekl, že to zkusím,“ smál se Pavel, který na sebe upozornil už v pěti letech, kdy hrál v hojně vysílané reklamě na kečup. „To už je dávno, to mně bylo pět a teď je mi dvacet osm. Aktuálně hraji v Kalichu v Krysaři či v Branickém divadle s Uršulou Klukovou a Patricií Solaříkovou v představení Holky na inzerát. A tam hraju i ve slipech. Já vím, že jsme hubený, ale mým snem je zapracovat na postavě a konečně mít nějaký ten sval. Už jsem se domlouval tady s Matyášem, že by si mne vzal do parády,“ uvedl Pavel Dytrt. Jestli postoupí do finále Muže roku, bude překvapením nejen pro něj a jeho přítelkyni, ale hlavně pro maminku, herečku a dabérku Helenu Dytrtovou. „Že jdu na casting, jsem řekl jen přítelkyni. Moje máma o ničem neví. Jsem sám zvědavý, co na to řekne.“

Prezident soutěže Muž roku David Novotný byl s průběhem dvoukolového castingu spokojený.

„Snažili jsme se objektivně hodnotit možnosti přihlášených mužů, protože vítězové pak reprezentují soutěž Muž roku a Českou republiku na mezinárodních soutěžích. Uchazeče o finále jsme proto vybírali velice pečlivě. Nehleděli jsme jen na fyzické proporce, ale i na všeobecný rozhled a jazykovou vybavenost,“ ve stručnosti popsal práci poroty David Novotný a přidal důležitou informaci, „teď vybereme chlapy do finálové dvanáctky, kteří pojedou na několikadenní soustředění do Schrothových Lázní v Dolní Lipové a pak 24. srpna budou usilovat o titul Muž roku 2018 v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě“.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku, foto: Herminapress