ijournal.cz

Paramount MAX kino startuje už příští čtvrtek. Odpoledne přinese dětský program, na plátně pak zazáří Ježek Sonic

red Zdroj: Paramount MAX kino 24.6.2023 Film

Již příští čtvrtek, 29. června, odstartuje na střeše Centra Černý Most další ročník oblíbeného Paramount MAX kina. Zahájení letošního ročníku bude patřit všem dětem – od 15.00 pro ně bude v prostorách Centra a na jeho střeše připraven zábavný program, na který ve 21.00 naváže promítání filmu Ježek Sonic. Letní kino, za kterým stojí kanály Paramount Network a Prima MAX, přinese letos celkem deset filmů pro všechny věkové kategorie a nabídne i loňské filmové hity Top Gun: Maverick nebo Ztracené město. Vstup na akci, kterou pořádá primácká agentura SOLOOTIONS, bude jako vždy pro všechny diváky zdarma.

 Paramount_MAX_kino_Jezek_Sonic


Zahájení letošního ročníku Paramount MAX kino bude patřit všem dětem. Předposlední školní den, 29. června, pro ně bude od 15.00 připraven v prostorách nákupního centra zábavný program, a to pod hlavičkou značky Nickelodeon. Malí i velcí návštěvníci se tak mohou těšit hned na tři různé skákací hrady s tematikou z oblíbených dětských animovaných pořadů. Chybět tak nebude šestimetrový podmořský svět SpongeBoba a jeho přátel nebo skákací hrad s tematikou Tlapkové patroly. Ve SpongeBobově ananasovém domku budou připraveny tematické tetovačky a děti budou mít dále šanci se potkat a vyfotit s maskoty z oblíbených dětských pořadů Tlapková patrola a SpongeBob. Po setmění, zhruba ve 21.00, se pak na plátně předvede modrý hrdina doslova nabitý energií – Ježek Sonic.

Následujících osm večerů bude patřit filmovým novinkám i oblíbeným evergreenům. Že život v záři reflektorů na přehlídkových molech se může rychle změnit v boj o život, předvede Derek Zoolander. Ben Stiller bude v jednom z dalších večerů své nastávající dokazovat, že Fotr je lotr. Opálení a svalnatí strážci pořádku na písečných plážích se předvedou v Pobřežní hlídce. Hit, který se loni promítal v kinech, Ztracené město, nabídne zábavnou akční podívanou se Sandrou Bullock a Channingem Tatumem. Tom Cruise dorazí na plátna hned několikrát – nejprve v loňském trháku a pokračování jednoho z nejoblíbenějších filmů všech dob Top Gun: Maverick, podruhé v oblíbené klasice Vanilkové nebe. Poslední srpnový čtvrteční večer pak bude opět patřit dětem, které se s prázdninami rozloučí se snímkem Ježek Sonic 2.

Pro diváky kina jsou připraveny i oblíbené filmy Transformers a Mission: Impossible, jejichž nejnovější pokračování mohou aktuálně vidět na plátnech multikin. „Od 8. června je v našich kinech zbrusu nový díl série, a to Transformers: Probuzení monster. Jedná se o takzvaný prequel, tedy díl, který svým dějem předchází všechny filmy této série a promítání v letním kině na něj tak logicky naváže. 13. července pak proběhne premiéra nejnovější Mission: Impossible Odplata – První část a letní kino v ten samý den přinese jeden z dřívějších příběhů série,“ říká Tomáš Volt, marketingový ředitel sítě multikin CineStar, která je partnerem akce.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Paramount MAX kino