ijournal.cz

Pandora představuje kolekci ke Dni svatého Valentýna 2022

red Zdroj: Pandora 14.1.2022 Móda, obuv, doplňky
Nová valentýnská kolekce 2022 představuje malé akty lásky v okamžicích všedního života, které navždy zůstávají těmi nejcennějšími. Drobné projevy lásky lze najít v každodenních okamžicích, která ukážou, jak moc pro vás blízká osoba znamená. Takové okamžiky si uchováme v paměti jako vzácnou vzpomínku. 

Pandora_Valentýn
Pandora k oslavě těchto malých aktů lásky navrhla oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč, jehož design umožňuje zachytit naše nejkrásnější vzpomínky, které si v této podobě všude můžeme nosit s sebou. Nový design je interpretací visacího zámku jako symbolu věčné lásky: uzamknete jej klíčem, který darujete tomu, koho milujete.

Zámek_a_klíčZámek, nabízený ve stříbře, v unikátní směsi kovů pozlacené 14k zlatem nebo v unikátní směsi kovů pozlacené 14k růžovým zlatem, je výjimečný hybrid mezi přívěskem, visacím přívěskem a klipem a připojuje se k novému motivu volně stylizované kresby srdce se svým posláním oslavit lásku ve všech jejích podobách a všude na světě.náramekFilippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní dvojice stojící za designy značky Pandora, ke kolekci pro zamilované uvedli: „Nový oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč zdůrazňuje pouta vztahů a symbolizuje uzamčení vzácných vzpomínek na lásku, které si pak nosíte v tomto přívěsku stále při sobě.“

Pro každý drobný projev lásky, pro každý příběh
zamilovaného páru nabízí Pandora skvělý šperk, který uchová vzácné okamžiky, aby je bylo možno kdykoli oslavovat.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora