ijournal.cz

Ovocný nápoj TEEKANNE Fresh: Svěží chuť bez cukrů a kalorií pro radost z léta!

red Zdroj: TEEKANNE 10.8.2021 Gastronomie

Ovocné osvěžení bez jediné kalorie? Přesně to je TEEKANNE Fresh, čerstvě vyluhovaný čaj v lahvi s 0 % cukru a zcela bez umělých barviv. Zahnat žízeň chutně můžete díky jedinečným ovocným kombinacím, z nichž si vyberete, ať už milujete chuť granátového jablka nebo svěžího citronu.

Zajistit si v horkých dnech dostatečný přísun tekutin je pro fyzickou kondici zásadní. Příznivci zdravého životního stylu si od čiré vody mohou s klidným svědomím odskočit i k 0,5litrové lahvi čistého čaje TEEKANE Fresh a užít si záplavu ovocných chutí s 0 % kalorií a cukrů.


čajTEEKANNE Granátové jablko s broskví
patří k exotičtějším zážitkům z Teekanne Fresh. Pokud jste granátové jablko ještě neochutnali, využijte příležitost a objevte jej v nápoji TEEKANNE , který obsahuje podíl šťávy právě z tohoto ovoce.

Intenzivní osvěžení přináší také TEEKANNE Fresh Ice Tea Lemon. Výrazná chuť citronu se pojí s ovocno-bylinným a černým čajem a dohromady tvoří dokonalou přírodní harmonii, samozřejmě bez cukru a barviv. Černý čaj navíc pochází z farem certifikovaných Rainforest Alliance, a tak si své svěží čajové potěšení můžete užít s dobrým pocitem.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.


TEEKANNE Fresh jsou k dostání za cenu 29,90 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TEEKANNE