ijournal.cz

Ordinace děkuje ordinacím

red Zdroj: TV Nova 2.4.2020 TV

Ordinace_foto
Televize Nova dnešním dnem zařazuje do vysílání televizní spot, v němž prostřednictvím tváří seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vyjadřuje obdiv a poděkování zdravotníkům za obětavou péči a ochotu riskovat vlastní zdraví pro záchranu ostatních.

Televize Nova si plně uvědomuje důležitost a nepostradatelnost role zdravotníků ve společnosti i jejich nasazení, jež se v běžném vnímání stalo automatickým. „Při vzniku seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 s lékaři, sestrami, záchranáři a dalšími zdravotnickými profesemi úzce spolupracujeme. Obdivujeme jejich nasazení a schopnost nést zodpovědnost za životy druhých. Dnes ale v první linii prokazují statečnost a obětavost, kterou bychom neměli přehlížet,“ vysvětluje důvod vzniku spotu kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

Nejraději bychom všem lékařům poděkovali osobně, ale jelikož to není možné, rádi jsme uvítali možnost pozdravit je alespoň takto. V téhle nelehké době mají náš obdiv,“ shodují se Zlata Adamovská a Petr Štěpánek. Přála bych si, aby je naše poděkování podpořilo v jejich úsilí,“ doplňuje kolegy Michaela Badinková.

Do projektu se svými Díky zapojili také Markéta a Patrik Děrgelovi, Radim Fiala, Jana Holcová, Dana Morávková, Martina Randová, Petr Rychlý, Pavel Řezníček, Martin Stránský a Roman Štabrňák.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova