ijournal.cz

Odvážný Valentýn. Popusťte uzdu fantazii a prožijte lásku se vším všudy

I když k projevům lásky a její oslavě není potřeba speciální den, určitě nic nezkazíte, když na Valentýna připravíte pro svou drahou polovičku něco nezapomenutelného. Chcete-li partnera překvapit, nachystejte mu den plný vzrušujících zážitků, okořeněný o erotické hrátky. Věděli jste, že týden před Valentýnem je mezi zákazníky zvýšená poptávka o vibrátory? Nechte se inspirovat a vyzkoušejte s partnerem, jakých vrcholů lze s těmito pomocníky dosáhnout.

Valentýn - rádce

Afrodiziaka prochází žaludkem

Dobrou večeří rozhodně nic nezkazíte a je jen na vašem uvážení, jestli dáte přednost soukromí domova, nebo více či méně hlučné restauraci. Prožitky pokračujícího večera a noci ještě zintenzivníte přidáním afrodiziak, která jsou velmi oblíbená. Nákupní rádce vás provede výběrem těch nejvhodnějších a zároveň si prohlédnete hodnocení uživatelů k jednotlivým produktům. Ceny se obávat nemusíte, ty nejlépe hodnocené prostředky pořídíte v řádu stovek korun. Kdo dává přednost přírodní cestě, měl by do menu zakomponovat ingredience s afrodiziakálními účinky, ke kterým patří např. ústřice, lanýže, krevety, chřest, zázvor a další. Pozor dejte jen na alergie, svátek zamilovaných na pohotovosti rozhodně není ten zážitek, po kterém toužíte. Dezert si klidně nechte na doma, s čokoládou, ovocem či šlehačkou si jistě poradíte.


Diskrétní doručení pro nediskrétní hrátky

Svátek svatého Valentýna vybízí spíše k romantickým gestům, ale kdo se odváží, může ho využít k okořenění svého sexuálního života. Patříte-li spíše ke stydlínům, začněte třeba lechtivou hrou, erotickým filmem nebo erotickým prádlem. Nekonečnou inspiraci na valentýnské dárky a pro odvážnější i erotické pomůcky a šperky najdete na nákupním rádci Heureka. Zároveň máte jistotu, že zboží pochází jen z ověřených e-shopů a co se týče doručení, můžete být naprosto klidní. Vše je 100% diskrétní, e-shopy zásilky nerozesílají zpravidla pod svým názvem a balíček se tak tváří jako kterýkoliv jiný. Vaší touze po dobrodružství tak nestojí nic v cestě.

Oživení do vztahu přinese také změna prostředí, především v případě, že již máte děti. Sežeňte si hlídání, zamluvte pokoj v hotelu a užijte si noc plnou vášní, kdy nebudete nikým a ničím rušeni. Navíc získáte dokonalý servis v podobě romantické večeře, snídaně do postele, a to vše bez nutnosti úklidu.


Ani klasikou nic nezkazíte

Nemáte příliš času, jste spolu krátce, nebo zkrátka nechcete experimentovat? Žádnou ženu neurazí květina, s kterou není nutné čekat jen na významná výročí. K letošním trendům mezi dárky patří dle nákupního rádce Heureka také šperky, parfémy, nejrůznější zážitky (například masáže, kurzy apod.) nebo možná trochu překvapivě aroma difuzéry. U mužů vedou hodinky, zážitky v podobě například seskoku padákem či jízdě luxusním autem nebo různé chytré vychytávky. Jestli stále tápete, dárkový rádce na Heureka.cz vaše dilema vyřeší během chvilky.

Věděli jste, že

…nákupní rádce sleduje pravidelně kolem 8. února zvýšený zájem o vibrátory? Je to až o polovinu více, než jiný běžný den. 

Veronika Molčanová„Nejvyšší zájem o erotické pomůcky vnímáme v období před Vánoci. Raketový nárůst, především v kategorii vibrátorů, vnímáme potom zpravidla týden před Valentýnem. Populární jsou také afrodiziaka, dámské erotické prádlo a kondomy,“ říká Veronika Molčanová, vedoucí oddělené péče o zákazníky nákupního rádce Heureka.cz

Nákup erotiky bez ostychu

„Nákup na erotických e-shopech a následné doručení zboží je naprosto diskrétní a vůbec není potřeba se toho obávat. Je běžnou praxí, že e-shopy zboží neposílají pod svým názvem – jedná se vždy o standardní balíček, který nerozeznáte od ostatních,“ říká Veronika Molčanová, vedoucí oddělení péče o zákazníky nákupního rádce Heureka.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: Heureka.cz