ijournal.cz

Obří kolo a návrat farmářských trhů na letošní Matějské pouti

red Zdroj: Matějská pouť 21.2.2020 Aktuality a pozvánky, Festivaly

Již 22. února se brány holešovického Výstaviště otevřou pro fanoušky adrenalinu. Na ty v areálu čeká na stovku atrakcí a mnoho novinek. 425. ročník Matějské poutě totiž svým návštěvníkům kromě tradičních kolotočů nabídne například padesáti metrové kolo, které v Praze ještě nebylo! Podruhé se vrací i farmářské trhy.

Matějská pouť

Organizátorům Matějské poutě, která své brány pro první návštěvníky otevře již 22. února a bude trvat do 13. dubna 2020, se to povedlo i letos. Stejně jako v předešlých ročnících, i tentokrát se návštěvníci mohou těšit na mnoho novinek. 

Mezi přibližně 115 atrakcemi, na které se mohou návštěvníci těšit, budou nově i čtyři novinky a to KING, což je přetáčecí extreme, Tsunami, Waltzer či obří padesáti metrové kolo, které je o neuvěřitelných patnáct metrů větší, než loňské. 

kolo

Pro velký úspěch se na Matějskou pouť po roce vrací i farmářské trhy, kde si návštěvníci každou sobotu a neděli budou moct koupit sýry, náramky, svíčky, svícny a další kvalitní výrobky.

Do Prahy se navíc opět vrací atrakce Super Mouse, Goldmine Tower, což je tolik oblíbený volný pád, Booster, Katapult, Around the world XXL, Dům naruby a mnoho dalšího. I letos se tak návštěvníci mohou těšit na přibližně 115 atrakcí, pokud nebudeme počítat střelnice občerstvení a her zručnosti.

Stejně jako v minulých letech, i letos 23. března proběhne den pro děti z dětských a azylových domovů a handicapované děti.

atrakce

Co určitě návštěvníky potěší, je fakt, že nebudou muset čekat v dlouhých frontách. Již druhým rokem si totiž vstupenky mohou zakoupit přes internetový portál www.ticketportal.cz. Navíc ke každé zakoupené vstupence na Matějskou pouť obdrží poukaz s 20% slevou do Muzea ocelových figurín. Matějská pouť prostě jde s dobou. 

 

Matějská pouť začíná: 22. 2. 2020 – 13. 4. 2020

Provozní doba: út – pá 13 – 21 hod.

so, ne a svátky 10 – 22 hod.

Víkendové vstupné 30Kč so, neděle a svátky (děti do 120cm zdarma)

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Matějská pouť