ijournal.cz

Nuance – jedinečná kosmetika pro jedinečné ženy

red Zdroj: Dr.Max 8.1.2017 Krása a zdraví

NUANCE (pochází z francouzštiny [nua:ns]) se zrodila ve francouzském Cosmetic Valley ve spolupráci s producenty přírodních extraktů pro kosmetiku světové kvality. Se špičkou kosmetického světa. Kouzlem NUANCE je čistota, lehkost a účinnost. Pro každý věk a každý typ pleti jsou použity jen ty ingredience, které skutečně vedou k očekávanému efektu.

V nadstandardní čistotě a vysokých koncentracích. A navíc jsme dosáhli skvělé lehkosti, kterou pocítíte, kdykoliv se NUANCE dotkne vaší pleti. NUANCE je skutečně jedinečná. Díky péči, kterou jsme jí s odborníky v Cosmetic Valley věnovali, mají krémy zcela specifické složení. Žádné parabeny ani silikony. Jen krása ve své nejčistší podobě.

To je skutečná magie.

3NUANCE_PINK_hydrationMagical Hydrobalance Control

Pleť v obličeji je v průběhu dne vystavena mnoha vlivům, kvůli nimž přichází o svou přirozenou hydrataci. Dehydrovaná pleť pak působí unaveným dojmem a snáze na ní vznikají vrásky. Denní krémy řady MAGICAL HYDROBALANCE CONTROL, díky patentovanému komplexu Protectami®, působí na pleti jako štít před znečištěním z okolního prostředí a před ztrátami hydratace. Noční péče díky aktivní složce Amiporine® pleť intenzivně hydratuje a regeneruje. Oční krém zlepšuje mikrocirkulaci v pleti a působí tak proti váčkům a tmavým kruhům pod očima.

Sérum – všechny typy pleti
Pleťové sérum díky složce Protecta-mi® chrání pokožku před znečištěním z okolního prostředí, před ztrátami její hydratace a působí tak proti projevům stárnutí pleti. Olej z meruňkových jader pleť vyživuje a hydratuje, aniž by ji zanechával mastnou.
3Nuance_hydratace_denni_krem_pro_suchou_plet[1]
Denní krém -  normální a smíšená pleť
Tento svěží krém působí proti stárnutí a znečistění pokožky. Rostlinné extrakty z lopuchu a přesličky upravují tvorbu kožního mazu a posilují pleť, meduňka pleť zklidňuje a extrakt z citrónové kůry jirozjasňuje a osvěžuje.

Denní krém – suchá pleť
Bohatý výživný krém aktivně působí preventivně proti vzniku vrásek a chrání pokožku před faktory vnějšího prostředí. Avocadin® a sezamový olej pleť vyživují a napomáhají ji udržovat hebkou a vláčnou.

Noční krém – všechny typy
Noční krém díky patentované složce Amiporine® pleť intenzivně hydratuje a zvyšuje v ní množství kolagenu, čímž zvyšuje její pevnost. Bambucké máslo, avokádový a sezamový olej pleť vyživují a regenerují během noci.

Oční krém – všechny typy pleti
Oční krém se díky lehké textuře okamžitě vstřebává a hydratuje citlivé oční okolí. Obsažené přírodní extrakty zlepšují mikrocirkulaci v pleti, a tak působí proti váčkům pod očima a proti předčasnému stárnutí pleti.

1NUANCE_BLUE_print2016Magical Radiance Control1Nuance_radiance_ocni_krem_pro_vsechny_typy_pleti[1]

Vlivem hektického způsobu života, vystavováním pleti slunečnímu záření a věkem ztrácí pleť svůj přirozený jas a svěžest a mohou se objevovat první vrásky a pigmentové skvrny. Krémy z řady MAGICAL RADIANCE CONTROL působí proti unavené a zašedlé pleti a zanechávají ji zářivou. Denní krémy obsahují vitamin C a další složky, které pleť rozjasňují a působí proti jejímu předčasnému stárnutí. Pleťové sérum působí proti vzniku pigmentových skvrn, noční péče pleť intenzivně vyživuje,zvláčňuje a bojuje proti únavě pleti. Oční krém vyhlazuje jemné linky a vrásky v očním okolí.


4NUANCE_PURPLE_anti ageingMagical Anti-Ageing Complex

4Nuance_anti-ageing_nocni_krem_pro_vsechny_typy_pleti[1]Aby byla pleť chráněna před vznikem vrásek, potřebuje dostatečnou hydrataci a příjem vitaminů, minerálních látek a antioxidantů. Krémy řady MAGICAL ANTI-AGEING COMPLEX to vše zajišťují. Společným pro krémy v této řadě je obsah organického křemíku, patentovaného extraktu Padinami® a extraktu ze zeleného čaje. Tyto složky pleť vyži-vují a hydratují, chrání ji před předčasným stárnutím, zvyšují její hutnost a pevnost, díky čemuž pleť působí mladším dojmem. Denní krém pro normální pleť se složením odlišuje, působí navíc exfoliačně a pleť rozjasňuje.

2NUANCE_GOLD_liftingMagical Supreme Lifting

2Nuance__lifting_denni_krem_pro_vsechny_typy_pleti[1]S věkem na pleti vznikají nejen vrásky, ale pleť ztrácí i svou pevnost a hutnost. Krémy z řady MAGICAL SUPREME LIFTING působí proti známkám stárnutí hned několika účinky. Argatensyl® pleť vypíná, Myoxinol působí na pleti podobně jako botoxové injekce, čímž vyhlazuje vráskya brání vzniku nových, a patentovaný extrakt Repulpami® zvyšuje hutnost pleti a její hydrataci.

                                                                              Magický rituál
Aby magie správně fungovala, je třeba zachovávat správné rituály. Jenom tak mohou pečlivě vybrané ingredience NUANCE předvést svou kouzelnou moc.Kouzlo jedinečnosti se ukrývá v jemných rozdílech.

1. Začněte sérem. Stačí jedna kapka.
Aplikujte sérum pravidelně ráno a večer na očištěnou pokožku. Jeho účinky díky častému používání sílí – rychleji dosáhnete zářivé a zdravé pleti.

2. Denní krém je jako Vaše druhá kůže
Denní krémy, které jsou lehčí než noční, pleť během dnechrání před nepříznivými vlivy okolí. Pokožce prospívá, když je aplikujete svědomitě.

3. Noční krém Vám vrací krásu
Během noci je organismus v klidu a soustřeďuje veškerou svou energii na regeneraci. A o pleti to platí dvojnásob. Dokáže intenzivněji vstřebat živiny a aktivní látky z nočního krému, obnovuje svou ochrannou funkci a se správ- ným krémem doslova mládne.

4. Oči mají zářit, pomozte jim
I když se někdy traduje, že oční krémy se mají používat zejména na noc, není to tak úplně pravda. Naopak. Pokožka kolem očí si zaslouží,abyste jí poskytla péči i během dne.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dr.Max