ijournal.cz

Nový rok s „novým SPIRITEM“

red Zdroj: Sodastream 19.1.2017 Hi-tech a bydlení

Rozhodli jste se v novém roce jít cestou pozitivních změn? Věnovat větší pozornost svému životnímu stylu nebo i životnímu prostředí?

Inspirujte se novinkou od značky SodaStream, která uvádí na český trh designovou řadu výrobníků perlivé vody s označením SPIRIT. Určena je pro všechny, kteří si potrpí na stylový, a přitom maximálně funkční design. Z čerstvé kohoutkové vody si tak s novým SPIRITEM připravíte své oblíbené nápoje během pár vteřin. Stejně rychle skoncujete i s neekologickými plastovými lahvemi.

 Spirit-Red

Výrobník SodaStream SPIRIT vyniká elegantními zaoblenými liniemi, které z něj dělají zajímavý doplněk každé kuchyňské linky. Čistý minimalistický design se snoubí s maximálním uživatelským komfortem. Přípravu domácích bublinek vám zjednoduší revoluční systém uchycení lahve „Snap-Lock“ bez nutnosti šroubování, díky čemuž obsluhu výrobníku s přehledem zvládnou i děti či starší lidé.

Spirit-BlackNovinkou je zjednodušení ovládání sycení pomocí praktického tlačítka umístěného na horní straně přístroje. Počtem stisknutí regulujete intenzitu naperlení vody tak, aby vyhovovala vašim představám.

Výrobník SodaStream SPIRIT pracuje na mechanickém principu a na jeho provoz tak nejsou potřeba žádné baterie ani síťové připojení. Součástí balení je bombička s potravinářským plynem CO2, která vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody a litrová nápojová lahev bez obsahu BPA. Pro přípravu oblíbených nápojů vám tak postačí čerstvá voda z kohoutku.

FIZZI-WHITE-SIDE  FIZZI-BLACK-SIDEFIZZI-RED-SIDE
Výrobník SodaStream SPIRIT se prodává v bílém, černém a červeném provedení za doporučenou cenu 2499 Kč.


Spolu s novým výrobníkem si můžete zakoupit i lahve FUSE, jejichž design navrhl známý světový designer Yves Behar.

Elegantní štíhlý model skvěle ladí s výrobníky SPIRIT, PLAY, SOURCE i POWER.

Díky praktickému trojbalení, (výběr designu lahví v barvách Black, White, Black&White) tak budete mít po ruce zdravotně nezávadné lahve, které skvělé poslouží nejen při servírování nápojů v domácnosti, ale i na cestách, v práci, či ve škole.

 Lahev-metal-Fuse-Product-Foto
Lahve FUSE
1 litr k dostání i v atraktivním designu v nerezovém provedení víčka a dna lahve za 359 Kč.

Sadu lahví SodaStream FUSE Black&White koupíte za 399 Kč, sadu FUSELahve-Fuse-BlackWhite-Image-Foto White a sadu FUSE Black za 349 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sodastream