ijournal.cz

Nový PartyLite katalog pro Podzim 2016: Najdi svou Signature vůni, své Já – Doma. V životě.

red Zdroj: PartyLite 8.9.2016 Hi-tech a bydlení

S dvaceti zbrusu novými vonnými kreacemi a s celou řadou různých nových doplňků je společnost PartyLite připravena zahájit podzimní sezónu 2016. Ať už se jedná o inovativní řadu “Najdi si svou Signature vůni” či nový “party koncept”, který zákazníkům umožňuje vytvořit si jejich vlastní jedinečnou vůni, a to kombinací 10 základních a 10 sezónních vůní.

Dále je kromě široké nabídky vůní taktéž připraven sortiment jedinečných doplňků, které byly ve spolupráci s předními designéry vytvořeny výhradně pro PartyLite. V neposlední řadě zahajuje PartyLite, coby světový lídr v oblasti přímého prodeje svíček, svícnů, vůní bez plamene, aromalamp i dekorativních bytových doplňků, iniciativu s cílem rozšířit síť svých konzultantů. Jedná se o nový a inovativní “party koncept”, který dělá prodej PartyLite produktů mnohem vzrušující a interaktivnější, díky čemuž je cesta k vlastnímu podnikání podstatně jednodušší: Najdi si svou Signature vůni, své Já – Doma. V životě.   

 

Oslavujte – Tvořte – Designujte14199558_1184943541563887_9009321125214654470_n

Jelikož je nová sezóna již za dveřmi, společnost PartyLite je připravena udělat ze svých hostů “parfuméry” s použitím svých vlastních vůní.  Zákazníci PartyLite mohou vybírat z 10 základních a z 10 sezónních vůní, z nichž lze nakombinovat na 400 unikátních a jedinečných vonných kompozic přizpůsobených danému zákazníkovi. Kombinace exkluzivního designu a vlastních luxusních vůní dodá vašemu domu jedinečnou atmosféru. Až dosud nebylo nikdy tak jednoduché vtisknout vašemu domovu osobní kouzlo! Najděte si svou Signature vůni, své Já – Doma.

 

Příležitost užít si trochu zábavy při určování vašeho životního stylu

S novým “party konceptem”, který dává konzultantům roli  podobnou moderátorovi, si společnost PartyLite dala závazek přibrat řadu nových konzultantů. Jednoduchý, a přesto geniální koncept přidává velkou porci zábavy, zatímco se využívá aktuální trend přizpůsobení a individualizace. Díky tomu je umožněno jednotlivcům propojit osobní a profesní život skrze jejich individuální potřeby. Ať už se jedná o přivýdělek či vybudování úspěšného byznysu, PartyLite poskytuje podporu prostřednictvím svých programů, produktů a školení. Najdi svou Signature vůni, své Já – V životě.

 

Zářící elegance

Jiskřící šampaňské, stylové skleněné doplňky, světelný svícen s teplými barvami spadaného podzimního listí, všudypřítomná vůně sklizně a zlaté světlo: Nový svět doplňků PartyLite předčí veškeré vaše představy o kráse a eleganci.

Zákazníci PartyLite se mohou těšit na prezentaci svých vlastních vůní v nádherných stojanech, svícnech či vázách. Podzim s PartyLite vás opije nejen svou aromaterapií, ale i světem pyrotechniky plným nebeských světelných efektů.
 

14237643_1184943421563899_9182866473598884075_nÚspěšné produkty pokračují

Přestože existuje celá řada nových produktů, které je možné u PartyLite v katalogu Podzim 2016 objevit, zákazníci se mohou rovněž těšit i na své oblíbené a vyzkoušené výrobky. Proto si i letos můžete vesele libovat nad kolekcí Zakázané ovoce. Pro každý pokoj ve vašem domě je připravena svěží vůně Fresh Home by PartyLite, která díky neutralizující technologii dokonale eliminuje veškerý zápach. Věrné fanoušky PartyLite jistě potěší i praktický GoSmart mobilní držák na vůně, který rovněž nebude chybět v katalogu Podzim 2016.

Všechny naše produkty a vůně z našeho podzimního katalogu budou k dostání pro prezentační party od 22. srpna.” oznámil Martin Köhler, prezident PartyLite. “Věřím, že díky této kolekci jsme byli úspěšní v tom, abychom PartyLite posunuli na novou úroveň v prodeji bytových vůní a dekorací.” doplnil Köhler.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.partylite.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PartyLite