ijournal.cz

Nový opalovací krém Melano 50+ s efektivní anti-ageing ochranou

red Zdroj: foto: © GERnétic 23.8.2023 Krása a zdraví

GERnétic s novým opalovacím krémem otevírá cestu k ještě lepšímu anti-ageingovému efektu. Melano 50+ aktivně chrání před spálením slunečními paprsky a předčasným stárnutím kůže, přičemž posiluje kožní bariéru a zlepšuje pružnost pleti. Hydratuje, urychluje buněčnou obnovu a proces hojení. Přípravek je vhodný pro ochranu tváře i těla, a to včetně pokožky intolerantní a velmi citlivé. Krém se rychle vstřebává, nezanechává bílé stopy a na pokožce nezanechává lepivý film. Neobsahuje nanočástice ani parfemaci.

Melano50plus-novinka-od-GERnetic-1

Ve složení se nalézá výživné bambucké máslo, které má výborné vlastnosti pro prevenci předčasného stárnutí kůže. Obsažené látky v této ingredienci přispívají k regeneraci pokožky, opravují ji do hloubky, zlepšují elasticitu a chrání ji před dehydratací a oxidačním stresem. Druhou klíčovou složkou je kreatin, bílkovinová struktura, s jejíž pomocí Melano 50+ přispívá k ještě efektivnější buněčné regeneraci, zlepšení elasticity kůže a snížení výskytu vrásek.

Aplikace: Doporučujeme nanést půl hodiny před pobytem na slunci. Pro optimální ochranu je potřeba přípravek pravidelně reaplikovat dle fototypu, aktivit a intenzity slunečního záření.

MOC: 1 286 Kč / 125 ml

 
Více informací na:

www.gernetic.cz

www.facebook.com/GERnetic.cz 

www.instagram.com/gernetic.cz

 

Staňte se fanoušky kosmetiky GERnétic!

Slunecni-rada-Melano-group_GERnetic-2023

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: © GERnétic