ijournal.cz

Nový čistič toalet Bref 10xEffect Micro-Brush

red Zdroj: Henkel 20.2.2019 Hi-tech a bydlení

Zbavit se některých usazenin a skvrn v toaletě dá práci. Hygienicky čistá a zářivě bílá toaleta je tak velkou výzvou. To je důvod, proč specialista na hygienickou čistotu a svěžest toalet, značka Bref od společnosti Henkel ČR, přichází s novinkou Bref 10xEffect Micro-Brush. Tento nový čistič disponuje nejen deseti jedinečnými funkcemi, ale i unikátními mikročásticemi, které se váží na špínu, a tak lépe odstraňují nečistoty. Čištění toalety nebylo nikdy jednodušší. 

 

Bref 10xEffect Power Gel Micro-Brush_700mlSložení revoluční novinky v prémiové řadě čističů toalet Bref 10x Effect Micro-Brush využívá abrazivní technologii známou například ze zubních past. V novém WC čističi Bref jsou obsaženy mikročástice, které se váží na špínu, a tak umožňují snadnější a účinnější odstranění nečistot. A to vše s recepturou zcela bez chloru.

Čističe řady Bref 10x Effect účinně bojují proti vodnímu kameni, odstraňují rzi a likvidují nečistoty. Zároveň zajistí desinfekci, dodají svěžest, a to vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. Jsou vybaveny účinnými schopnostmi pro boj s odolnými nečistotami a dodají toaletě jasnou a zářivou bělost. Řada Bref 10xEffect dále obsahuje varianty Anti-Limescale, která se zaměřuje na vodní kámen, Total Protection, která chrání proti opětovnému znečištění a MaxWhite, která povrch toaletní mísy vybělí.

WC Čistič Bref 10xEffect Micro-brush koupíte v maloobchodním prodeji i v e-shopech v 700ml lahvi za doporučenou cenu 69,- Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel