ijournal.cz

Novoroční zvonění na Stezce korunami stromů Krkonoše

red Zdroj: Stezka korunami stromů Krkonoše 8.12.2018 Cestování

Nový rok na Stezce korunami stromů Krkonoše ve znamení tradic.
Zvonička pro štěstí a čočková polévka zdarma pro všechny

stezkaPřijďte na Nový rok, 1. ledna, na Stezku korunami stromů v Krkonoších a na jejím vrcholku zazvoňte v naší zvoničce sobě i blízkým pro štěstí v novém roce. Abyste si štěstí v novém roce ještě trochu více pojistili, budeme pro vás mít také připravenou tradiční čočkovou polévku, díky níž se lidí drží štěstí, a dokonce i peníze. Zcela zdarma ji od nás dostane každý platící návštěvník.

Chceme lidem pomoci v novém roce vykročit štěstí co nejvíce naproti. Proto jsme pro návštěvníky Stezky připravili hned dvě tradice, které mají přinášet štěstí, a navíc i peníze.“

Do nového roku si všichni navzájem přejí jen to nejlepší, a hlavně štěstí a zdraví. Nejinak tomu bude i na Stezce. „Chceme lidem pomoci vykročit v novém roce štěstí co nejvíce naproti. Proto jsme pro návštěvníky Stezky připravili hned dvě tradice, které mají přinášet štěstí, a navíc i peníze,“ říká k novoročnímu ozvláštnění Stezky korunami stromů Krkonoše její ředitelka Marie Jarkovská.

Více informací naleznete na facebookovém profilu nebo webových stránkách.

Stezka.Stezka korunami stromů Krkonoše
Za první rok své existence se s více jak 330 tisíci návštěvníky zařadila mezi nejnavštěvovanější atrakce severních a východních Čech. Její oblíbenost se projevila i v podobě absolutního vítězství v soutěži DestinaCZe 2018 o nejoblíbenější atrakci v České republice pořádanou agenturou CzechTourism. Stezka je unikátní svou podzemní jeskyní s edukační expozicí o půdě a během procházky návštěvníci vystoupají z podzemí až do výšky téměř 43 metrů, navíc je bezbariérová po celé své délce.


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stezka korunami stromů Krkonoše