ijournal.cz

NOVINKA – Praktická kosmetika, která se vám bude hodit do auta

red Zdroj: Rituals 28.1.2017 Auto-moto

Mnozí lidé v autech tráví velkou část svého dne, proto se vyplatí, udržovat si v nich pořádek, aby se člověk cítil příjemně. Nyní už není v módě jako vůně do auta papírový stromeček, ale voňavý doplněk, vůně do autakterý dotvoří design interiéru vozu.
Pokud hledáte opravdu příjemnou vůni, která vás neomrzí a bude vás provázet na cestách a zároveň bude zdobit váš vůz, vybírejte z našich vůní Rituals.

vůněK dostání je vůně patchouli s eukalyptem, eukalypt s rozmarýnem nebo třešňový květ s rýžovým mlékem. Když si pořídíte první balení, které obsahuje i dřívko s držátkem, později si už můžete dokupovat jen náhradní náplně.dezinfekce

Další věcí, která by vám v autě neměla chybět, je určitě i dezinfekce na ruce. V případě, že na cestách nemáte možnost umýt si ruce mýdlem a vodou, na vydezinfikování stačí pár kapek gelu s bambusem a mořskými minerály. Bakterie zničí do 15 vteřin. O čisté ruce pak pečujte některým z vyživujících krémů, které navíc příjemně voní.

 Fleurs de l’HimalayaV autě nebo cestovní kosmetické taštičce by měla mít své místo i miniatura oblíbeného parfému, abyste ho mohli opakovaně nanášet. Ženy osloví jemná Fleurs de l’Himalaya, která voní po divokých orchidejích, himalájských pivoňkách a bavlněném mošusu. Pro pány se hodí netradiční vůně Eau du Kashmir, ve které ucítíte levanduli, vetiver a bergamot.

Kompletní nabídku kosmetiky Rituals najdete na www.rituals.cz nebo v obchodních centrech, kde má značka své zastoupení. Jedná se o pražské OC Letňany, Metropole Zličín, Centrum Chodov, Nový Smíchov, Arkády Pankrác, Černý Most a nově také OC Olympii v Brně a Atrium Palác Pardubice.

 

Aktuální ceny:

Life is a journey – vůně do auta Hammam, 6 ml – 435 Kč

Life is a journey – vůně do auta Samurai, 6 ml – 435 Kč

Life is a journey – vůně do auta Sakura, 6 ml – 435 Kč

Life is a journey – náplň k vůni do auta Hammam, 6 ml – 365 Kč

Life is a journey – náplň k vůni do auta Samurai, 6 ml – 365 Kč

Life is a journey – náplň k vůni do auta Sakura, 6 ml – 365 Kč

Sakura Hand Balm – balzám na ruce – 280 Kč

Eau du Kashmir – parfém pro muže, 10 ml – 280 Kč

Fleurs de l’Himalaya – parfém pro ženy, 10 ml – 280 Kč

Maharaja d’Or – parfém pro muže, 10 ml – 280 Kč

Voyage en Inde – parfém pro ženy, 10 ml – 280 Kč

Samurai Hands Free – dezinfekce na ruce, 50 ml – 120 Kč

Samurai Hand Lotion – krém na ruce – 235 Kč

Sakura hand balm, krém na ruce 70ml, cena 280 Kč

 Rituals.cz_Sakura_hand_balm,_krem_na_ruce_70ml,_cena_280_Kc
Rituals.cz_Samurai_hand_Lotion,_lotion_na_ruce_70_ml,_cena_235_Kc Rituals.cz_Sultan_de_Muscat_10_ml,_Parfem_pro_muze_10ml,_cena_280_Kc Rituals.cz_Travel_-_Maharaja_d'Or,_pansky_cestovni_parfem,_limitovana_edice,_cena_280_KcRituals.cz_Travel_-_Voyage_en_Inde,_damsky_cestovni_parfem_-_limitovana_kolekce,_cena_280_Kc Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu.
Rituals.cz__Life_is_a_journey_Hammam_car_parfume_435_Kc

Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den.

Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rituals