ijournal.cz

Nově otevřená outletová prodejna GAP – úplně první v Česku

red Zdroj: Fashion Arena Prague Outlet 21.6.2021 Móda, obuv, doplňky

Legendární značka GAP má pro všechny skutěčně co nabídnout. Oblečení pro ženy, muže i děti v nejen klasickém stylu, ale dopřeje i moderní šmrnc. Portfolio značky je postaveno na dámské a pánské kolekci textilu a doplňků, ale i nejnovějších kolekcích, jako je GapKids a babyGap.

GAP
17. června jste se mohli přesvědčit na vlastní oči v rámci slavnostního otevření ve Fashion Arena Prague Outlet u příležitosti oblíbené nákupní párty, kdy máte možnost nakoupit nejnovější světovou módu s až 80% slevou.

GAP

Módní přehlídky GAP představily ty nejatraktivnější kousky z kolekce. Nechyběly soutěže o poukazy na nákup, občerstvení pro každého příchozího a hlavně výborná atmosféra s hudbou DJ´stanice Evropa 2 či tanečního vystoupení dětské skupiny.

GAP

                                                                                                           Moderátorkou večera byla moderátorka TV                                                                                                                           Óčko a influencerka Ivana Kulhánková.  ↓

pozvánkaIvana Kulhánková


Gap ikonická značka amerického moderního stylu založená v roce 1969 v San Franciscu pokračuje ve své tradici založené na džínových produktech a oslovuje své zákazníky prostřednictvím on-line kanálů a franšízových maloobchodních prodejen po celém světě.

módní přehlídka

GAPGAP


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fashion Arena Prague Outlet