ijournal.cz

Nová varianta prémiových multifunkčních tablet a gelů do myčky – Somat GOLD Lemon & Lime

red Zdroj: Henkel 18.8.2017 Hi-tech a bydlení

Řada tablet a gelů na mytí nádobí Somat GOLD je nyní rozšířená o varianty Lemon & Lime se svěží vůní citrusů. Podobně jako neparfémované tablety a gely Somat GOLD i novinky řady Lemon & Lime lehce zatočí se zaschlými zbytky jídel a připáleninami. Vaše nádobí tak bude dokonale čisté a zářivě lesklé.

tablety_gold
Hledáte prostředky do myčky nádobí, které dokonale odstraní i odolné nečistoty? Tou správnou volbou pro vás je prémiová řada multifunkčních tablet a gelů Somat GOLD. S tabletami a gely Somat GOLD dosáhnete skvělých výsledků mytí již při 40°C. Díky jejich funkci odmáčení můžete také zapomenout na zdlouhavé předmývání připálenin a zaschlých zbytků. Nyní jsou navíc dostupné i ve variantě Lemon & Lime.

Multifunkční tablety Somat GOLD Lemon & Lime 1_Somat GOLD Lemon & Lime 40 Tabs

Tablety Somat GOLD Lemon & Lime jsou nejlepší proti připáleninám. Obsahují miliony účinných částic, které pronikají hluboko do nečistot a poskytují až 12 funkcí pro dokonale čisté nádobí. Mezi jinými i funkci soli a leštidla, ochranu skla před korozí a funkci rychlého schnutí.  To vše je ještě doplněné o svěží vůni citrónu a limetky.

 1_Somat GOLD gel Lemon&Lime 600ml

Multifunkční gel Somat GOLD Lemon & Lime

Díky své konzistenci má Somat GOLD Lemon & Lime multifunkční gel řadu předností. Lépe a rychleji se při mycím procesu rozpouští, takže působí okamžitě po spuštění mycího cyklu. Vynikajících výsledků dosahuje i při mytí na 40°C a při krátkých cyklech. Výhodou je možnost flexibilního dávkování podle stupně znečištění. Stačí nalít požadované množství prostředku do dávkovače. Tekutiny z obou komor dvoukomorové lahve se při dávkování smísí a zajistí dokonalý výsledek mytí. Podobně jako tablety Somat GOLD i gel má funkci soli a leštidla, chrání sklo a je extra účinný proti připáleninám.

Tablety Somat GOLD Lemon & Lime jsou k dispozici v balení po 40 a 60 kusech za doporučenou maloobchodní cenu 359,90 Kč a 499 Kč. Somat GOLD Gel Lemon & Lime je k dostání ve velikosti s 30 mycími dávkami za 179 Kč, 60 mycími dávkami za 359,9 Kč a 90 mycími dávkami za 499 Kč.

Více informací naleznete na www.somat.cz.

Pro více informací o tom, jak správně a účinně mýt nádobí, zhlédněte zábavné kreslené příběhy Marie a její myčky Dishyho. Více na kanálu YouTube: https://goo.gl/XmXeBP

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel