ijournal.cz

Nová televize Sencor SLE 55F60TC

red Zdroj: Sencor 10.1.2017 Hi-tech a bydlení

Spotřební elektronika, a televizní přijímače zvlášť, patří mezi rodinné dárky. I když jsou Vánoce již pryč, slevové akce lákají k dalším nákupům. Navíc v tomto zimním období trávíme před televizní obrazovkou nesčetně více času než během teplých měsíců a tak se jistě hodí velké „plátno“. A s televizorem Sencor SLE 55F60TC si kinozážitek může dopřát téměř každý.

TV_SLE55F60TC

Dobrý obraz za příznivou cenu, to byl hlavní cíl společnosti Sencor při návrhu tohoto modelu s 140cm úhlopříčkou obrazovky. Sencor SLE 55F60TC je vybaven všemi hlavními a důležitými technologiemi pro kvalitní příjem pozemního televizního signálu – jak vzduchem šířeného DVB-T/T2, tak i kabelové televize.

stitekTento Full HD televizor (1920 × 1080 pixelů) disponuje vysokým dynamickým kontrastem 1 000 000:1, velkým pozorovacím úhlem 178° v obou osách a vynikající odezvou 6,5 sekundy, která zajišťuje bezproblémové zobrazení i velmi rychlých scén, samozřejmě včetně sportu jako hokej nebo tenis. Úspěšně potlačuje vznik artefaktů a jasné syté barvy dají vyniknout i filmovým scénám s vysokým rozsahem kontrastu a barevnosti. Je tedy jedno, zda vám někdo pije krev v nočním hororu nebo vzpomínáte na Afriku, vždy totiž dostanete jasný a ostrý obraz. I to je přínos použitého přímého LED podsvícení panelu (D-LED). O ozvučení scény se stará dvojice 10W reproduktorů.


Samozřejmostí je přehrávání řady digitálních videoformátů – MKV, AVI, MP4, WMV, MOV, XviD, zvukových souborů v MP3, M4A, ACC i obrázků JPEG, JPG, BMP, PNG. Televizor si poradí i se zobrazení textu v základním formátu TXT. Kromě přehrávání z externího USB disku je rovněž možné na něj vysílání nahrávat (formát PVR-TS).

Televizor je plně připraven na budoucí přechod na televizní vysílání ve standardu DVB-T2 (HEVC/H.265; 1080P při 60 FPS), kdy úspěšně prošel testováním v laboratořích Českých radiokomunikací, které zajišťují šíření televizního signálu v ČR. Díky tomu nese zlatou pečeť DVB.T2 ověřeno a vaše investice do přístroje nepřijde za pár let vniveč. O úspěšném splnění podmínek se můžete přesvědčit na stránkách ČRa http://www.dvbt2overeno.cz/.

Televize SENCOR SLE 55F60TC je dostupná za cenu 9.999 Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sencor