ijournal.cz

Nová kolekce modelů Stefanel je krásná ve své jednoduchosti. Zapojte se do soutěže o luxusní kabelku

red Zdroj: Stefanel 31.1.2017 Soutěže

Stefanel ve své nové kolekci pro jaro/léto 2017 pokračuje v znovuobjevování své vlastní DNA a estetické identity. Vrací se k hodnotám, které již více než 50 let charakterizují duši této značky, ale tentokrát je prezentuje moderním, současným způsobem.

 Stefanel RS17 2150Stefanel RS17 1886 Stefanel RS17 2228Jednoduchost, výběr těch nejlepších materiálů, pozornost věnovaná detailům a konečným úpravám, to jsou základní stavební prvky pro silnou, rozpoznatelnou, konzistentní a oku lahodící kolekci. Neokoukané nápady, elegantní a moderní styl inspirovaný kosmopolitními ženami, které mají šmrnc a jednoduchost je pro ně způsob, jak podtrhnout svou krásu.
HL070DF1295-0625-SHE017DT0000-2620-SB

Pleteniny, které vždy byly srdeční záležitostí značky, jsou ještě více sexy díky ikonickému, barevnému, geometrickému Zakaria a elegantnímu kašmíru použitých v moderních provedeních a střizích. Novými prvky kolekce jsou: bavlněné modely, příze, která dává modelům trochu rustikální vzhled bez ztráty elegance, krepové bavlna, která dodává měkký objem s rozvlněné detaily a proužkované modely. Krajka a háčkování dodávají kolekci lehký, romantický nádech.


Stefanel RS17 0925 Stefanel RS17 1082 Stefanel RS17 1373Kolekce se vyznačuje volnými střihy, které jsou lichotivé ke každé postavě.
Geometrické vzory osvěží šatník, najdete je na dlouhých hedvábných šatech, halenek i tričkách. Pásky působí romanticky díky kombinaci s pastelovými barvami.

Stefanel RS17 4040
MUST HAVE: poloviční kabát z netkané bavlny, ikonický prvek značky Stefanel, je představen v inovované verzi s květinovým potiskem. Skládaný úplet se stává perfektním oblečením na speciální příležitosti. Háčkovaný síťovinový tepláčky a kardigán jsou svou jednoduchostí ideálním prvkem pro každý jarní outfit.

Stefanel RS17 3167 Stefanel RS17 3465 Stefanel RS17 1655Barevná škála modelů začíná u neutrálních odstínech holubičí šedi, lila, k výrazným pomerančovým, limetkovým a dalším barvičkám k nakousnutí…
, až nabírá všechny odstíny pelargónie a šeříku. Prim hrají i modely oceánský modré, tmavomodré, pistáciové, fuchsiové, a zelený odstín mořských řas.

Milé dámy, připravili jsme pro Vás jedinečnou soutěž o luxusní kabelku Stefanel v hodnotě 4000 Kč. Pravidla soutěže jsou následující:

1. staňte se fanouškem stránky https://cs-cz.facebook.com/stefanelchodov/

 

kabelka

foto kabelky je ilustrační

2. odpovězte na soutěžní otázku: Kolik butiků Stefanel je v Praze a kde je najdete?


a) 2x – v Železné ulici a na Václavském náměstí
b) 2x – v Železné ulici a v OC Chodov
c)  1x – v OC Chodov

Pošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 10. února 2017 a vyhrajte  Do předmětu uveďte: Soutěž – Stefanel. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stefanel