ijournal.cz

Něžná modelka Lucie Smatanová fotila v roli hříšnice ve stylu 50 odstínů šedi

red Zdroj: Sacre Coeur Night 12.12.2015 Celebrity

Ani na letošním ročníku galavečera Sacre Coeur Night nebude chybět dražba obrazu, jejíž výtěžek poputuje na charitu. Tentokrát fotografu Petru Vojtíškovi pózovala modelka Lucie Smatanová, která se měla zhostit nelehkého úkolu, vystihnout svým tělem podstatu letošního tématu galavečera – 50 odstínů šedi.

foto

Stylingu a líčení se ujali brilantní Dušan Chrástek a Ivo Špes, kteří Lucii nastylizovali do role sexy hříšnice při nočním focení v prostorách pětihvězdičkového hotelu Esplanade.

Obraz vytvořený z nejvýstižnější fotografie se 17. 12. 2015 stane předmětem dražby v kostele Sacre Coeur na pražském Smíchově. Její výtěžek tentokrát poputuje Charitnímu domovu Břevnov.

focení

Make-up: Ivo Špes

Styling: Dušan Chrástek

Foto snímku: JJ Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek, kníže von Hahn a hrabě z Levantis

v akcismatanovaModerování večera se ujme herec Petr Vágner s modelkou Monikou Leovou za hudebního doprovodu DJ Henriette. Těšit se můžete na úžasnou módní show v podání modelek Andrey Verešové, Veroniky Chmelířové-Procházkové, Lucie Smatanové, čerstvé vítězky soutěže Look Bella 2015 a dalších. V rámci nabitého večera vystoupí také akrobatická skupina Cirkus trochu jinak, taneční skupina 4in1 Artists, zazpívá Kate Matl a dívčí skupina 5Angels se svým hvězdným hostem pokřtí nový singl. Vrcholem večera bude samozřejmě úchvatná přehlídka luxusního spodního prádla značky L´Agent by Agent Provocateur

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sacre Coeur Night