ijournal.cz

Nejnovější řada multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool

red Zdroj: Whirlpool 3.12.2015 Hi-tech a bydlení

MilujeWhirlpool_MAX_38_NOIR_image_2te čokoládu, ale nevíte, jak ji správně rozpouštět a pracovat s ní, abyste připravili lahodný čokoládový nápoj, vlastnoruční čokoládové pralinky, čokoládový krém nebo křupavé čokoládové sušenky? Pak je tu pro vás nová řada mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate v barvě Vanilla, Cacao a Noir, inspirovaná vášní pro čokoládu.

Kromě tradičních oblíbených funkcí v čele s unikátní funkcí Crisp, která umožňuje zapékat do křupava, je vybavena pěti speciálními přednastavenými recepty. Vyniká též netradičním tvarem se zaoblenou zadní částí, díky níž se snadno vejde i do menšího prostoru. První mikrovlnná trouba na trhu, inspirovaná bílou, mléčnou a hořkou čokoládou, se tak může stát ideálním vánočním nebo valentýnským dárkem nejen pro milovníky čokolády. 

TROJICE ČOKOLÁDOVÝCH ODSTÍNŮ A UNIKÁTNÍ DESIGN

Trendy řada mikrovlnných trub MAX Chocolate je mimořádnou kombinací inovací a jedinečného designu s retro prvky v moderním kabátě, kterému dominují zaoblené tvary včetně zadní strany. Díky tomu se hodí do moderních i tradičních interiérů, kde se rychle stane také zajímavým designovým prvkem. Trouby mají objem 13 litrů, jsou široké pouhých 39 cm a pohodlně se do nich vejdou i talíře s velkorysým průměrem 28 cm. K charakteristikám designu patří také plochá dvířka a černé sklo, zajišťující příjemný vzhled a zároveň snadné čištění.

Nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX Chocolate jsou k dispozici ve třech lákavých odstínech čokolády s mírně perleťovým leskem, který dodává spotřebiči spolu s teplým barevným tónem punc luxusu
a nadčasovosti.

Noir – nejtmavší varianta hnědé, inspirovaná hořkou čokoládou

Vanilla – nejsvětlejší krémová barva v odstínu bílé čokolády

Cacao – středně tmavý hnědý odstín, asociující mléčnou čokoládu

 

 

 

UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE PRO VŠEDNÍ I NEVŠEDNÍ DEN

Nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX Chocolate jsou ideální kombinací atraktivního designu, užitečných technologií pro každodenní přípravu různých pokrmů, ale zároveň pomocníkem pro nevšední příležitosti v čele s čokoládovými specialitami.

3D distribuce mikrovln zajišťuje šíření mikrovln uvnitř trouby díky prostorovému systému distribuce tepla. Vaše pokrmy budou vždy rovnoměrně prohřáté, a to pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Díky sofistikovanému 3D řešení distribuce se mikrovlny pohybují uvnitř celého prostoru, aby se dostaly rovnoměrně ke každé části jídla, a rozmrazování, ohřívání i vaření je tak přesnější a rychlejší.

Tajemstvím exkluzivní funkce Crisp je kombinace působení grilu, mikrovln a nepřilnavého Crisp talíře umožňující přípravu pokrmů dokonale propečených uvnitř a křupavých na povrchu. Mikrovlny ohřívají Crisp talíř a urychlují proces pečení, gril působí na jeho horní část a pokrm opéká. Výsledkem je dokonale přesné a rychlé vaření s  minimálním množstvím tuku. Funkce je vhodná například k přípravě pizzy, bramborových hranolků, koláčů nebo čokoládových sušenek a mnohého dalšího.

Gril a kombinovaný gril

Křemíkový gril zajišťuje vynikající výkon, rychlé a kvalitní grilování a jednoduchou obsluhu. Užitečný je též kombinovaný gril, kdy Whirlpool_MAX_38_miska_na_cokoladuspolečný účinek s mikrovlnami přispívá k zapékání v rekordním čase a se skvělými výsledky.

Jet Defrost je ideálním nastavením pro velmi rychlé a rovnoměrné rozmrazování masa, drůbeže, zeleniny nebo chleba.

Čokoláda je bohatá na tuk (kakaové máslo), a proto se hodí k rozpouštění a zpracování v mikrovlnné troubě. Mikrovlnné trouby MAX Chocolate nabízejí pět přednastavených speciálních receptů pro práci s čokoládou: temperování, rozpouštění, horká čokoláda, krémové čokoládové těsto a čokoládové sušenky.

Speciálním příslušenstvím k práci s čokoládou je praktická silikonová nádoba, vhodná i do nízkých a vysokých teplot (od –20 °C do +220 °C), a přehledná brožura s recepty a praktickými tipy, jak pracovat s čokoládou, se kterou snadno připravíte kompletní čokoládové menu. Součástí příslušenství k ostatním funkcím je grilovací mřížka, Crisp talíř a speciální držák na něj. 

Ovládání

Hlavní myšlenkou ovládání je především uživatelská jednoduchost, kterou uživatelé ocení při každodenním používání. Kromě užitečné funkce JetStart, která slouží k rychlému ohřevu potravin s pomocí pouhého jednoho tlačítka, nabízí trouba také praktický časovač, dětský zámek nebo funkci Stop k přerušení vaření. Jednotlivé funkce lze potvrdit stejnojmennými tlačítky na dotykovém panelu. Volba se zobrazuje na textovém displeji.

 Produktový tip

Mikrovlnná trouba Whirlpool MAX 38 Vanilla, Cacao, Noir

Až už zvolíte jakoukoliv barvu, všechny nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX Chocolate nabídnou oblíbené funkce  3D distribuce mikrovln, gril a kombinovaný gril, Crisp nebo Jet Defrost a speciální programy pro tu nejlepší práci s čokoládou. Díky nim můžete snadno rozpouštět čokoládu, připravovat horký nápoj nebo čokoládový krém
a pečivo. Trouba má jednoduché elektronické ovládání a speciální design se zaoblenou zadní stranou, a proto se dobře hodí i tam, kde není místa nazbyt.

Doporučená maloobchodní cena mikrovlnné trouby Whirlpool MAX 38 Vanilla, Cacao nebo Noir je 5 490 Kč vč. DPH bez PHE.

Více informací o příslušenství Wpro naleznete na webových stránkách www.whirlpool.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Whirlpool