ijournal.cz

Nejkrásnější valentýnský dárek od srdce je šperk…

red Zdroj: www.alove.cz 30.1.2022 Móda, obuv, doplňky

Jaknaramek_ALOve_zlato_diamant_cena_4 640Kc_www.alove.cz jinak říct své milované, že toužíte po tom, aby vaše láska trvala navěky, než šperkem s briliantem? Ne nadarmo se říká, že jsou diamanty věčné. A diamantové šperky ALOve potěší ženu nejen na Valentýna, ale rozzáří jí tvář pokaždé, když se na ně podívá. Stanou se překrásnou ozdobou a připomínkou nezapomenutelných okamžiků. Málokterý symbol je více spojený s láskou jako srdce. Právě srdce se stalo neodmyslitelnou součástí šperků z kolekce Love Message.

Šperky v podobě zlatých náramků a náhrdelníků a prstenů se srdíčkem a briliantem se promění v tu nejtřpytivější a nejoslnivější milostnou zprávu všech dob.

 Prsteny

Plánujete, že svou drahou polovičku požádáte o ruku? Tuto jedinečnou chvíli si zapamatujete na celý život, proto je velmi důležité, jakým šperkem vyznáte svou lásku. Pokud jí chcete ukázat, jaký drahocenný a pevný je váš cit, dokážete to jen pravým diamantem. Klasickým zásnubním prstenem nemůžete nikdy udělat krok vedle. Je už jen na vás, jestli zvolíte tradiční žluté, jemné bílé nebo něžné růžové zlato, s jedním centrálním diamantem nebo jednoduchou obroučkou s malými kameny. Při výběru snubního prstenu se nemusíte držet jen klasiky. Zvolit můžete různé tvary nebo druhy barevných kamenů. Darujte jí nevšední klenot, který každého zaujme.


Nejkrásnější dar je také ten osobní a přesně na míru! V ALOve je to tak jednoduché. Vytvořte a darujte jedinečný šperk, který to prostě řekne za vás. Personalizované šperky k tomu nabízejí ten opravdový prostor. Vyberte si šperk z růžového, žlutého nebo bílého zlata, případně s barevnou šňůrkou a doplňte na ně krátký text, symbol, číslo, datum nebo jméno. Vytvoříte tak dokonalý dárek a originální šperk s vygravírovaným vzkazem na celý život. Dejte šperku a vaší lásce jedinečný příběh.

nahrdelnik_ALOve_zlato_diamant_cena_7 630Kc_www.alove.cz naramek_ALOve_zlato_diamanty_cena_8 860Kc_www.alove.cznaramek_ALOve_zlato_diamant_cena_5 960Kc_www.alove.cznahrdelnik_ALOve_zlato_diamanty_cena_34 040Kc_www.alove.cz

    
     
      ♥ ALOve je láska na celý život nausnice_ALOve_zlato_diamanty_cena_22 094Kc_www.alove.cz

prsten_ALOve_zlato_diamanty_cena_13 159Kc_www.alove.cz
prsten_ALOve_zlato_diamanty_cena_6 662Kc_www.alove.cz

ALOve je svěží moderní česká klenotnická značka, mladší sestřička ALO diamonds. Otevírá svět diamantových šperků pro ty, kteří začínají objevovat jejich třpytivé kouzlo. Zamilujte si luxusní hravé šperky z bílého, žlutého nebo růžového zlata osázené diamanty a barevnými kameny.

ALOve je synonymem špičkové kvality a designu inspirovaného nejnovějšími módními trendy. Navrhují a vytvářejí je nejlepší klenotníci v pražském ateliéru, který patří mezi největší v Evropě

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.alove.cz