ijournal.cz

Nejhezčí vánoční výlety

red Zdroj: Zdroj foto: Grand Hotel River Park, Grand Hotel Kempinski High Tatras 26.11.2017 Cestování

Velkolepě nazdobené jehličnany, tradiční trhy a rovněž betlémy představují typické symboly blížících se Vánoc. Zapomeňte na okoukanou Vídeň a Drážďany! Toto se vám všem bude líbit. Udělejte si čas a zavítejte na dvě kouzelná slovenská místa, která vás ohromí svou nezaměnitelnou atmosférou.

Netravte víkendy uklízením, gruntováním a dlouhým pečením. Vyrazte celá rodina Vánocům naproti. Dejte si horkou čokoládu, ochutnejte nejrůznější chuťovky, nakupte originální ozdoby, poslouchejte koledy, užijte si fenomenální zimní atmosféru, buďte spolu! To je přeci na těchto svátcích to nej!

Přijměte pozvání do města i na hory, kde si spolehlivě užijete neopakovatelný vánoční čas.

Grand_Hotel_Kempinski_High_Tatras_-_Lobby

Poznejte adventní Bratislavu

Tady jsou úplně jiné trhy, než které znáte z jiných evropských metropolí. Nejsou dělané pro čínské turisty, ale pro místní. A ti sem opravdu rádi chodí. Celé rodiny a přátelé se tu denně setkávají po práci nebo při nedělním odpoledni. Ani ne pro to, aby si nakoupili, ale aby popili svařené víno, horkou medovinu, ochutnali živáňskou, lokše plněné kačacou masťou, makovou štrúdlu. Zkrátka, přijeďte s prázdným žaludkem a mlsejte. Na dietu a režim bude dost času po Vánocích.

Grand_Hotel_River_Park_Bratislava-Vánoční_výzdobaPokud nebudete chtít trávit všechen čas na trzích, můžete se projít po Starém městě, které není příliš velké, ale poskytne řadu krásných pohledů. Působivě nasvícený Bratislavský hrad, Dóm svatého Martina nebo Michalská brána, by se měly stát vašimi cíli k navštívení. Využijte také projížďky místním Prešporáčikem, který Vás vyveze i na hrad.

Po celém dnu ve městě jistě oceníte relax ve spa a fenomenální večeři. Zamiřte po nábřeží podél Dunaje, kde se rozkládá pětihvězdičkový Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel, v jehož 11. poschodí se rozléhá ZION SPA LUXURY s panoramatickým výhledem. Dopřejte si v tomto prostředí oddych a načerpejte novou energii pro tělo i mysl.


Zimní romantika v Tatrách

Hledáte-li únik od velkoměsta a čas Vánoční si přejete strávit s rodinou mimo domov? Nemusíte letět až do Ameriky, zažijte toto období v krásné přírodě pod štíty Vysokých Tater. Vstupte do pohádky na břehu Štrbského plesa. Objevte kouzlo oddychu v Grand Hotelu Kempinski High Tatras s výhledem do doliny, anebo se nechejte inspirovat krásou velehor. O kulinářský zážitek se postará šéfkuchař, který ohromí všechny vaše smysly. Využijte speciální Vánoční nabídky na 5-denní pobyt, který zahrnuje neomezený vstup do ZION SPA LUXURY po celou dobu vašeho pobytu, 5-chodovou Vánoční večeři v Grand Restaurantu, koncert Anabely Mollové, nebude chybět ani animační program pro vaše ratolesti a také speciální Vánoční překvapení.

Grand_Hotel_Kempinski_High_Tatras-zima

Užijte si pobyt plný nezapomenutelných zážitků.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Zdroj foto: Grand Hotel River Park, Grand Hotel Kempinski High Tatras