ijournal.cz

(Nejen) Bylinná výbava pro příjemně strávené léto

red Zdroj: Salus 5.8.2020 Krása a zdraví

Žaludkem neprochází jen láska, ale v řadě případů i dovolená. Volné chvíle si zkrátka chceme naplno vychutnat, a tak na cestách vyhledáváme místní speciality a nezvyklé kombinace. I když většinu z nás letos žádná velká exotika v létě pravděpodobně nečeká, na zásady zdravé výživy rádi zapomeneme i s přáteli na chalupě. K příjemnému strávení léta vám pak může pomoci novinka značky Salus s výstižným názvem Bylinné tonikum pro zdravá střeva.

Salus_Bylinne_tonikum_pro_zdrava_strevaTekutý doplněk stravy Salus Bylinné tonikum pro zdravá střevavyniká komplexním složením, ve kterém nechybí vitamíny a minerální látky. Prim hrají výtažky z bylin, jež mají příznivý vliv na naše trávení. Patří k nim v první řadě kurkuma, respektive cenná látka kurkumin pocházející z kořene této rostliny. V denní dávce přípravku ho svému tělu dopřejete celých 70 mg. Své místo v novince vhodné i pro vegany mají proslulé léčivky máta peprná, rozmarýn nebo zázvor, které kromě zažívání blahodárně působí třeba na přirozenou obranyschopnost organismu. Pozornost si zaslouží i artyčok, antioxidant mající příznivý vliv nejen na správnou funkci střev a jater, ale i srdce, nebo řebříček podporující kromě trávení také normální funkci dýchacího systému.  

Je známo, že pro dobrou kondici našeho zažívacího traktu bychom měli v jídelníčku udělat místo potravinám s vysokým obsahem vlákniny. V novém bylinném toniku je zastupuje jablkovo-švestkový extrakt, který se podílí i na chuti přípravku.

Novinka je zároveň zdrojem vitamínu D3 a obsahuje dvě na první pohled překvapivě zvolené minerální látky. První z nich je hořčík, o němž se většinou mluví v souvislosti se svaly, nervovou činností a psychikou. Méně se už ale ví, že přispívá také ke správné syntéze bílkovin. Druhým minerálem je vápník známý příznivým vlivem na kosti, který zároveň podporuje normální funkci trávicích enzymů.

Stručně řečeno: Nový tekutý doplněk stravy Salus Bylinné tonikum pro zdravá střeva je plný výtažků z bylin podporujících správné trávení. V denní dávce obsahuje 70 mg cenné látky kurkuminu pocházejícího z kořene kurkumy, v jeho složení však najdete i proslulé léčivky jakými jsou máta peprná, rozmarýn, zázvor, řebříček nebo artyčok. Přípravek je rovněž zdrojem vitamínu D3 a slouží i k doplnění vápníku a hořčíku. Díky svému složení je vhodný také pro vegany.

Doporučená maloobchodní cena doplňku stravy Salus Bylinné tonikum pro zdravá střeva je 359 Kč (250 ml). K dostání je ve vybraných prodejnách se zdravou stravou a na www.liftea.cz. Podrobnější informace najdete na www.floradix-zelezo.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Salus