ijournal.cz

Nalaďte se v Rancheros na exotiku nově už před cestou

red Zdroj: Rancheros 6.8.2015 Gastronomie

Mexická restaurace Rancheros otevírá dvě nové pobočky, a to v neveřejné části Terminálu 1 a Terminálu 2 na Letišti Praha. Cestující si tak mohou před odletem vychutnat tradiční pokrmy z mexické kuchyně, která byla jako jedna z nejzdravějších kuchyní na světě v listopadu 2010 zapsána na seznam nehmotných památek lidstva UNESCO. I rychle můžete jíst zdravě, nyní navíc přímo na letišti za dostupné ceny.


Burrito

To nejlepší menu od Kuchaře roku

Filozofií „I rychle můžete jíst zdravě“ Rancheros ukazuje, že spojení rychlého a zdravého občerstvení je možné. Bojujete každý den s nedostatkem času a zároveň chcete jíst zdravě? Rancheros denně připravuje pokrmy výhradně z čerstvých surovin a veškeré recepty vycházejí z tradičních postupů mexické kuchyně. Samotné menu pak bylo připraveno pod odborným dohledem Kuchaře roku 2011 Ondřeje Landy.


Měníme rychlé stravování v Čechách

Zazvor_2x
Koncept nového rychlého občerstvení se v mnohém liší od klasických fastfoodů, jak je v Česku známe. Jak?

„Nejdůležitějším rozdílem je to, že důrazně dbáme na zdravý životní styl – základem je zde samotná příprava jídla, při které v zásadě odmítáme smažení a fritování. Druhým velkým rozdílem je samotný koncept menu, které je tvořeno výhradně z čerstvých surovin, uvádí nejpodstatnější změny Martina Horáková, majitelka sítě restaurací Rancheros.
Ať už z hlavních jídel zvolíte burrito, wrap, tacos, quesadillas, enchiladas, burger nebo salát, základní stavební kámen zůstává vždy stejný -  zdravé, lehké a čerstvě připravené pokrmy založené na tradičních mexických surovinách.

Quesadillas hovězí

Zažijte barevné Mexiko na vlastní kůži a přizpůsobte si jej svým chutím

Jaká vlastně mexická kuchyně je a proč je tak oblíbená? Jedna z nejzdravějších kuchyní světa proslula různorodými chutěmi, pestrostí jídel a rozmanitostí koření a přísad. Bojíte se, že pro Vás bude tato kuchyně příliš pálivá? Rancheros vyřešil pro jemnější jazýčky i tento problém. Míru pálivosti pokrmů si zde určujete sami. Základ je nepálivý a pikantnost si určujete výběrem různorodých sals. Volit můžete od nepálivého avokádového guacamole až po nejpálivější salsu habanero.

Huevos Rancheros

Fast food, se kterým dbáte na svou linii

Šidit stravování na cestách nejen do zahraničí je hřích pro tělo. Jak si ale udržet postavu, i když na jídlo nemáte čas? Základem jídelníčku by mělo být nejen při cestování především dostatečné množství zeleniny a ovoce, kterého se v běžném fast foodu nedostává. Ideálně v čerstvé variantě, proto je v Rancheros jídlo připravováno přímo před zákazníkem, aby měl jistotu, že ve svém jídle dostává pouze čerstvé suroviny. Minimum pečiva v podobě tortilly, zelenina namíchaná podle vlastní chuti, fazole jako zástupce luštěniny a akurátní porce masa a rýže naopak dodá člověku dostatek zdravé energie, díky které nedostane hlad, jakmile vyjde ze dveří.

Fazolová polévka

Autentickou mexickou kuchyni můžete na vlastní kůži zažít již ve čtyřech provozovnách Rancheros – v obchodním Centru Černý Most, v pasáži obchodně administrativního komplexu Florentinum a nově také na Letišti Praha v Terminálu 1 a Terminálu 2.

Pata_lezici
Díky mexickým restauracím Rancheros se na letišti najíte rychle, zdravě a za pár korun!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rancheros