ijournal.cz

Nalaďte se na letní lásku s Romantickou dárkovou sadou vonných olejů Bugala

red Zdroj: www.kvalitniesence.cz 16.6.2024 Krása a zdraví

Léto je na dohled a s tím se pojí i všudypřítomná romantika, která ke krásnému letnímu období neodmyslitelně patří. Voda, sluníčko, tanec, láska… Víte, co vám ale ještě víc pomůže zapomenout na každodenní rutinu všedních dnů? Přimícháte-li do tohoto letního koktejlu i špetku nádherných vůní. Romantická dárková sada tří vonných olejů od rodinné firmy Bugala vám pomůže naladit se na letní lásku a získat ji. Vonné oleje Z lásky pro tebe, Romance a Královna noci vtisknou lásku do každého okamžiku vašeho dne. Vonné oleje Bugala jsou k dostání na internetových stránkách www.kvalitniesence.cz a ve vybraných obchodech a květinářstvích.

 Bugala - Romantická dárková sada vonných olejů


1. Vonný olej Z lásky pro tebe
je dokonalou harmonií sladkého ovoce, květinové něžnosti a jemného dřevitého tónu. A jak projevit lásku beze slov? Je mnoho způsobů, ale s naším olejíčkem můžete lásku vyjádřit nádhernou vůní. K projevu lásky totiž nepotřebujete slova. Ty nejhlubší emoce a city můžete projevit i skrze blahodárnou aromaterapii. „Láska je ve vzduchu“ není jen prázdný pojem, stačí jen přičichnout a uvidíte sami.

2. Vonný olej Romance je jedinečnou směsí vůní, která vás zavede do světa romantiky a vášně. Není to jen pouhá vůně, je to cesta do samého srdce lásky. S jemným dotekem hrušky, bergamotu a zelené mandarinky se otevírá první kapitola této vůně, která probudí k životu vaše smysly. Na svěží esence navazují melodické tóny jasmínu, pomerančových květů a irisu, jež dodávají této vonné kompozici hloubku a smyslnost. Na závěr se objevuje teplé objetí tonky, ambry a mošusu, což vám poskytne plnou náruč nekonečné romantiky. Ponořte se do světa romantiky a představte si, že vstupujete do prostor, kde je každý nádech projevem lásky.

3. Vonný olej Královna noci vás zahalí do tajemné květinové vůně a zhmotní vám vaše sny. Jemná ovocná a mošusová vůně vtiskne domovu tajemství a smyslnost. Vonný olej Královna noci je vznešenou a záhadnou vůní, je esencí krásy a elegance. Nechte se unést do nočního světa, kde vaše sny budou realitou.

 

Vonné oleje lze využít k inhalaci. Nepoužívejte na pokožku neředěný olej, není určený k vnitřnímu užití.

 

Více informací naleznete na www.kvalitniesence.cz a na Facebooku.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.kvalitniesence.cz