ijournal.cz

Nákupní revoluce pokračuje!

red Zdroj: HalfPrice 27.7.2022 Móda, obuv, doplňky

Probouzí se ve vás lovecký instinkt vždy, když ucítíte příležitost mít svou vlastní designérskou vychytávku? Vzrušení se stupňuje při pomalém otáčení štítku s cenou? Je tu něco pro vás!

obchod

Znáte koncept off-price? Jde ve zkratce o to, že můžete přijít a sbírat ovoce snahy nákupčích a trendsetterů pracujících v zákulisí. Tým odborníků na módu je v neustálém kontaktu s módními domy, designéry a značkami. Vyjednává o cenách a vyhledává nabídky, které nelze odmítnout. Ty pak zprostředkovává milovníkům módy a designu v prodejnách HalfPrice.

HalfPrice

V Rakousku, Maďarsku, Česku, Chorvatsku a Polsku těší všechny lovce módy světových značek a designových pokladů již 60 prodejen HalfPrice. Jedna z nich konečně přibyla i v Liberci. Díky HalfPrice se může každý dostat k oděvům, obuvi, doplňkům do domácnosti, hračkám a sportovním potřebám zvučných značek jednoduše a za ceny nižší i o 80 %.

 HALF_PRICE


Jak nakupovat v HalfPrice?

Trénink dělá mistry! A mistři si zaslouží jen to nejlepší. Napětí do lovu vychytávek vnáší fakt, že den co den přibývají nové kousky. Nepřibývají v kvantech – jejich počty jsou limitovány. Stává se i to, že věcička, do které se zamilujete na první pohled je v celé prodejně jen jedna – jediná! Tehdy máte dvě možnosti – a teď přijde ta napínavá část.

HP1Risknete, že se zalíbí i někomu jinému, nezaváhá a vyfoukne vám ji? Nebo máte nervy z oceli a zkusíte ještě den – dva vydržet a počkat, jestli věc ještě trochu nezlevní? Ano, rozumíte tomu správně. Věci, které se v daný den neprodají, mohou být příští den opět o něco levnější.

HP7


Jste připraveni vyzkoušet si nákupní dobrodružství v HalfPrice? Chcete svůj šatník, domácnost či sportovní výbavu obohatit o trendové, kvalitní a udržitelné kousky a nezaplatit za ně celý majetek? Nová off-price prodejna HalfPrice v Liberci je nákupní ráj, na který jste tak dlouho čekali.

www.halfprice.eu/cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: HalfPrice