ijournal.cz

Nadčasové líčení v přírodních tónech od „Barry M“ nejen pro letošní podzim

red Zdroj: Barry M 24.11.2020 Krása a zdraví

Sníte o univerzální paletce očních stínů, která vás nikdy neomrzí a nevyjde z módy? Veganská kosmetická značka Barry M vám vaše přání splní. Paletka očních stínů Bare It All vám nabídne 9 nádherných odstínů, které můžete libovolně kombinovat. Těšit se můžete na krásné barvy v přírodních tónech, které se hodí pro denní i večerní líčení. Najdete tu odstíny s třpytivým i matným efektem. Nanášet je můžete štětečkem, pěnovým aplikátorem i bříšky prstů. Téma letošního podzimu je jasné – zdůrazněte krásu vašich očí.

Ve spolupráci s make-up artistkou Dianou Vitikačovou (https://www.instagram.com/muadiana.v) vám přinášíme inspiraci na jemné líčení, které podtrhne vaši krásu.

Diana k vytvoření tohoto looku vybrala odstíny s bronzovým nádechem, které vaši tvář rozjasní a potrhnou přirozený půvab. V těchto jednoduchých krocích dosáhnete tohoto jemného a nadčasového vzhledu.

DBarry Mokonalý základ:

Nejdříve naneste podkladovou bázi Pixie Beauty Elixír, která vyhladí pleť a připraví ji na nanesení make-upu. Poté naneste make-up All Night Long Foundation, který sjednotí odstín vaší pleti a zakryje případné nedokonalosti.

Bronzové odstíny pro přírodní krásu:

Vaše tváře rozjasní krémový bronzer v tyčince Flawless Chisel Cheek, oči rozsvítí jemné odstíny paletky Bare It All a řasenka That’s How I Roll.


Tečkou na závěr je lesk na rty That’s Swell.

Paletka očních stínů Bare It All je navržena tak, aby vyhovovala všem odstínům pleti. Krásné balení je navíc nově plně recyklovatelné.

hpaletkattps://www.notino.cz/barry-m/bare-it-all-paletka-ocnich-stinu/             →

                                                                                                                            
O Barry M
Barry M je v Anglii kultovní značkou, která téměř 40 let nabízí širokou, barevností proslulou škálu dekorativní kosmetiky a doplňků. Vystihují ji především výrazné barvy a odvaha vytvářet nové trendy. Barry M si klade za cíl přinášet vysoce kvalitní, trendy, ale zároveň také etickou kosmetiku. Proto byla značka již od svých počátků v osmdesátých letech „cruelty-free“, tedy netestuje své výrobky na zvířatech a přešla také na veganský koncept.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Barry M