ijournal.cz

Na valentýnské rande do Costy? Letos rozhodně!

red Zdroj: www.costa-coffee.cz. 8.2.2023 Gastronomie

Angličané na Valentýna bruslí, Dánové píší originální básně, Finové oslavují přátelství. Ženy v jižní Africe si připínají na rukávy srdíčko se jménem svého vyvoleného. Na Singapuru a Filipínách je svatý Valentýn nejoblíbenějším svatebním termínem. A všude po světě chodí milenci na mosty nad řekami a věší na zábradlí malé zámečky. Lásku „uzamknou“ a klíček vhodí do vody. Můžete se různými zvyky ve světě inspirovat nebo si tento den užít čistě po svém a s kým chcete. Třeba kavárny Costa Coffee připravily pro své zákazníky valentýnské menu a speciální drink.

 valentynske menu pro dva


Campari Kiss – hořkosladké valentýnské políbení

Proč slavit Den zamilovaných jen jednou za rok, když v Costa Coffee můžete po celý měsíc. Během února se můžete těšit na speciální drink nejen pro zamilované. Únor tak v kavárnách rozhodně nebude „suchým“. Campari Kiss je míchaný alkoholický nápoj, v němž se snoubí hořká chuť Campari Soda se sladkou chutí prošlehané 100% pomerančové šťávy. Pokud je na vás tento drink při únorových teplotách studený, můžete místo něho oslavit svátek zamilovaných valentýnským menu pro dva.

 Costa-campari


Káva se srdcem

Domluvte si mezi 7. až 14. únorem rande v Costa Coffee a pozvěte svou lásku, kamarádku nebo třeba maminku na speciální valentýnskou nabídku. Ať už přijdete s kýmkoliv, vychutnat si můžete valentýnské menu pro dva, které zahrnuje 2x Caffè latte v primo velikosti a 2x mini malinový cheesecake. Baristé vám připraví kávu nejenom srdcem, ale i se srdcem a to přímo lineckým. To bude zavěšené na caffè latte a plněné ovocnou náplní.

Vše co v únoru potřebujete, je láska a více kávy. Další nabídky najdete na www.costa-coffee.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.costa-coffee.cz.