ijournal.cz

Na podzim 2018 připravili designéři zn. ALOve několik nových kolekcí. Která padne do oka vám?

red Zdroj: ALOve 14.10.2018 Krása a zdraví

ALOve je česká klenotnická značka, jejíž šperky působí jako svěží a lehký vánek na poli tradičních výrobců klenotů. Za jejím vznikem, který se datuje na konec roku 2015, stojí proslulá šperkařská firma ALO Jewelry a tým soustředěný kolem klenotníka Alojze Ryšavého. Všechny šperky značky ALOve jsou navrhovány v pražských kreativních ateliérech a vyráběny za použití vyspělých technologií. V nabídce ALOve najdete šperky ze žlutého, bílého i růžového zlata, které je ozdobeno třpytivými diamanty. Na podzim 2018 připravili designéři několik nových kolekcí.Dog

 

ALOve DARLINGS

Alove DarlingsMáte svého oblíbeného mazlíčka, který vyjadřuje vaši osobnost nebo k němu máte jednoduše blízký vztah? Kolekce ALOve DARLINGS je plná rozkošných zvířátek, kterým nedokážete říct ne. Vybírat si lze náramky a náhrdelníky s jemným řetízkem z bílého, žlutého nebo růžového zlata, kterým dominuje přívěsek ve tvaru zvířete, jako například pes – symbolizující přátelství, věrnost a ochranu; sova – moudrost nebo motýl – symbol lidské duše a volnosti a mnoho dalších.

 

SALOve LETTERSA

Nechte se unést do světa magických písmen, která mají speciální význam. Vyberte si náramek nebo náhrdelník s přívěskem s iniciálou, v níž je ukryto třeba jméno milované či blízké osoby. Jedná se o jednoduchá písmena, a to co je za nimi, víte jen vy.

 

kolekce AngelsALOve ANGELS

Kolekce ANGELS je vytvořena pro každého, kdo věří v sílu andělů. Samostatná andělská křídlaAngel mají hlubokou symboliku. Své nositele ochrání, ale zároveň zdobí, a tak se luxusní zlaté šperky s diamanty a symbolickým přívěskem inspirovaným andělskými křídly stanou jak oblíbeným módním doplňkem, tak zároveň talismanem. Přívěsek s křídly anebo andílky v sobě nese ochranu, nevinnost, lásku a čistotu.

 

ALOve BONBONS

Prsteny z kolekce Bonbons patří k těm nejvýraznějším a nejbarevnějším šperkům značky ALOve. Vytvořte si svůj vlastní nenapodobitelný styl a podlehněte kráse barevných prstenů s drahými kameny, které se dají perfektně spojovat a kombinovat. Kolekce nabízí prsteny ve třech barvách zlata – bílé, žluté a růžové s různobarevnými drahokamy.

 225003041R.CIM225003041R.TOS225003041R.AMG225003041Z.AMAALOve
DOTS

Kolekce DOTS je ideální pro každou ženu s láskou k luxusním minimalistickým šperkům s drahými kameny a diamanty. Náhrdelníky a náramky ve třech základních barvách zlata v kombinaci s bílými nebo černými diamanty, safíry anebo rubíny jsou dokonalou tečkou za každým outfitem.  naušnice                  

 přívěšek

274030188R_1

ALOve MAKE A WISH

Kolekce MAKE A WISH je vytvořena pro každého, kdo věří v sílu jedinečných symbolů. Pořiďte si i vy svůj talisman a přivolejte si s ním do svého života štěstí. Jak se říká, náhody se obvykle nestávají a lidé nevkládají tak hluboký smysl do posvátných symbolů jen tak pro nic za nic. Každý z nás v něco věří a přeje si. Podpořte svou víru ve své sny a 274030227B_1přání se šperky ALOve, které jsou ve třech barvách zlata s výjimečnými symboly, jako je poštovní obálka – posel dobrých zpráv, lotosový květ-symbol čistoty a duchovní cesty, čtyřlístek – talisman pro štěstí a další.

 

ALOve SYMBOLS

254030093Z.J_2Kolekce SYMBOLS je inspirována mysticismem starodávných výjimečných symbolů. Který z nich je pro vás ten pravý? Nabízí moderní šperky s populárními symboly, které v sobě skrývají tajemství, sílu a víru. Náhrdelníky a náramky s třpytivými diamanty ve třech barvách zlata s jedinečnými symboly, jakými jsou např. nekonečno, křížek, měsíc a další v sobě nesou hluboký smysl.

274030442B_1274030088Z_1

                                                   274001798Z


ALOve EXCLUSIVE DIAMONDS   prsten

Klasické jemné šperky zdobí buď jeden výrazný briliant anebo jsou poseté množstvích menších diamantů. Tato kolekce nabízí prsteny, přívěsky i náušnice, které jsou 324910053Zvhodné pro každodenní nošení, ale v noci přitom svou majitelku rozzáří neodolatelným třpytem diamantů a doplní tak i večerní šaty.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ALOve