ijournal.cz

Na Lovers party společně (nejen) ve velké posteli

red Zdroj: Agentura Martin Production 24.4.2015 Společenské akce a události

Ve Fusion hotelu se konal tento týden benefiční večer s výtěžkem pro charitativní organizaci Debra pomáhající lidem s nemocí motýlích křídel. Do hotelu dorazilo opravdu hodně lidí a osobnostmi se to jen hemžilo. Roli patronů přijali muzikant a kapelník Felix Slováček, pěvecká legenda Milan Drobný, starosta městské části Praha 1 Oldřich Lomecký, showman a král slunce Daniel Nekonečný, zpěvák a producent Martin France, zpěvák a v poslední době opět i malíř Martin Maxa, herečky Světlana Nálepková, Petra Špalková a Kristýna Frejová a baletní sólista Národního divadla Michal Štípa.

Patroni_

Celou show s názvem Lovers party odstartoval Martin France s převzatým hitem od legendární skupiny Abba společně s taneční skupinou Blood is Up a poté se ujal moderace večera. Všichni patroni se těsně před slavnostním rozkrojením dortu vrátili ze 4. patra, kde se křtil nově zrekonstruovaný pokoj Fusion love, kde nakonec všichni patroni skončili ve velké posteli. 

v posteli
Na podiu pak každý z patronů popřál hotelu hlavně hodně dobrých hostů a završením tohoto křtění bylo vystoupení doslova zlatého Daniela Nekonečného, který si k sobě přizval dvě brazilské tanečnice a k němu již neodmyslitelně patřící ohňovou show.

Nekonečný_Daniel

Během celého večera si mohli přítomní hosté koupit tombolenky za 50,- Kč, jejichž výtěžek se ve finále věnoval pořádající hotel včele s ředitelkou Sandrou Reptovou charitativní organizaci Debra. Na podiu zahrál Felix Slováček, zazpíval Martin Maxa, v duu se představili slovenští zpěváci Martin Harich a Thomas Puskailer. Show s ohněm představila také skupina Pa-li tchi a hosté zažili i velkolepou barmanskou show.

patroni

Mezi pozvanými hosty jsme zaregistrovali i moderátorku Markétu Mayerovou, tanečníka a choreografa Filipa Jankoviče nebo modela Roberta Paulata.

Celý večer končil až nad ránem a všichni přítomní se shodli, že se zde potkají opět za rok.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Agentura Martin Production