ijournal.cz

Na krásnou Sardinii vás zavede zpěvák Gabriel Grillotti ve svém novém klipu Un año de amor

red Zdroj: foto: archiv Gabriela Grillottiho 29.12.2023 Celebrity

Italský zpěvák Gabriel Grillotti, který je českým fanouškům znám svým autorským duetem Pro tebe s Dominikou Gottovu a velmi úspěšnou písní Dono Prezioso, vydává zbrusu nový singl Un año de amor. K písni vznikl i krásný klip, který se točil na atraktivních místech ostrova Sardinie.

natáčení

Píseň (cover) Un año de amor nazpíval výborně jazykově vybavený zpěvák tentokrát ve španělštině, což je jeho první píseň v tomto jazyce. Ve videoklipu se objeví tanečníci z Milána Giovanna D’anna a Raffaele Siciliano, kteří dokonale doplnili tu pravou atmosféru videoklipu a písně, kterou Gabriel s citem sobě vlastním zpívá.

klipVideoklip se natáčel na Sardinii v okolí resortu Arbatax a v dalších atraktivních lokalitách kolem Sardinie. Hodně míst bylo těžce dostupných, což zpěvák několikrát odnesl nedobrovolnou koupelí. „Občas to bylo náročné. Šplhal jsem po kamenech a několikrát jsem spadl do moře. Musel jsem se vždycky rychle převléknout, protože na natočení scény při východu slunce jsme měli opravdu jen chvilku,“ usmíval se spokojený Gabriel Grillotti, který na natáčení rád vzpomíná. „Jeden ze skvělých momentů se nám stal při natáčení taneční scény ve skále. Toto místo (Parco delle Rocce Rosse) je velmi rušným turistickým místem. Potřebovali jsme natočit asi 40 minut záznamu z různých úhlů a dronu. Všichni turisté naprosto respektovali natáčení. Posadili se na zídku před skálou a s údivem potichu pozorovali Giovanna D’anna a Raffaele, jak tančí v zapadajícím slunci.“

klip.


Un anno d’amore“ je píseň nahraná italskou zpěvačkou Minou. Píseň je cover verzí francouzské písně „C’est irreparable“, kterou původně napsal a nahrál Nino Ferrer.


Singl a videoklip Un año de amor vydal Gabriel Grillotti v polovině prosince a je přístupný na YouTubu a hudebních platformách.

 

Videoklip je zde:

UN AÑO DE AMOR – GABRIEL GRILLOTTI (OFFICIAL VIDEOCLIP) (youtube.com)

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv Gabriela Grillottiho