ijournal.cz

Muž světa z Filipín zavítal do Čech!

red Zdroj: Muž roku 19.8.2015 Společenské akce a události

Vítěz Mister International Neil Perez zavítal do České republiky na finálový večer Muže roku.
Neilovi je třicet let a do Česka zavítal o pár dnů dopředu, aby si prohlédl hlavní město, navštíví Zámek Hlubokou či Zámek v Náchodě, také bude přijat v poslanecké sněmovně Soňou Markovou či starostou města Náchod Janem Birke. Zúčastnil se i setkání se Simonou Krainovou na klinice plastické a estetické chirurgie YES VISAGE, která je partnerem soutěže Muž roku.

úvodní

Neil Perez je policista na Filipínách. „Svou práci miluji a snažím se ji věnovat, i když součástí výhry je cestování po celém světě“ říká Neil. „Máte to tady opravdu krásné”, pochvaloval si Neil prostředí v kliniky YES Visage. “Zatím jsem žádnou úpravu těla nepodstoupil, ale rozhodně estetickou medicínu a plastickou chirurgii neodsuzuji a myslím si, že jestli to má pomoci dané osobě, jsem rozhodně pro“ dodává Neil.

všichni

Setkání se Simonou Krainovou si užil. „Neil je sympatický muž, má skvělý smysl pro humor, což se mi na mužích líbí,” prozradila Simona Krainová. Neil Perez je povoláním policista. Jeho nejdrsnější zážitek je, když jeho kolegu zabili při potyčce. Proto by si přál, aby bylo více lidskosti mezi lidmi a tolerance.

Neilovi se velmi líbila Simona Krainová. „Líbí se mi dlouhonohé dívky, ale jsem bohužel zadaný“, svěřil se Neil.

všichni v Yes Visage

O vítězovi Muže roku 2015 se rozhodne již tento pátek v Náchodě. Sledujte naše stránky, kde se dozvíte aktuální informace.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku