ijournal.cz

Multifunkční ruční vysavač ProfiMATE do domácnosti i do auta

red Zdroj: Tescoma 18.3.2024 Hi-tech a bydlení
Jakmile si ho pořídíte, už ho takzvaně nedáte z ruky. Ve vaší domácnosti bude patřit k oblíbeným a nepostradatelným pomocníkům. Má několik způsobů použití a je velice skladný, schováte ho například do zásuvky. Řeč je o novince Akumulátorovém ručním vysavači ProfiMATE.

ProfiMate
Tento malý, přitom velmi výkonný domácí spotřebič si zamilujete pro jeho rychlé a mnohostranné využití. Vysává, nafukuje, ofukuje a vakuuje. Vysajete s ním běžné nečistoty na pevných i měkkých površích, tzn. drobky, prach nebo chlupy od domácích mazlíčků. Ruční vysavač ProfiMATE můžete navíc propojit s Univerzální teleskopickou tyčí ProfiMATE, díky tomu vysajete pohodlně a bez námahy pavučiny u stropu nebo jiná nedostupná místa. Výborný je také na nafukování a vyfukování cestovních matrací nebo sportovního náčiní. Ofouknout s ním můžete nejrůznější místa a skuliny plné prachu a nečistot. Velmi vítaná je funkce vakuování oděvů a lůžkovin ve vakuových pytlích, díky kterým uspoříte až 75 % místa. A oceníte ho také při pravidelné údržbě interiéru auta.
900990_ProfiMate příslušenstvíRuční vysavač ProfiMATE je vybaven kvalitním HEPA filtrem. Obsahuje dobíjecí Li-ion baterii a napájí se pomocí přibaleného USB-C kabelu. Výhodou je, že ho můžete používat i během napájení.

Vysavač ProfiMATE je lehký a má příjemnou ergonomii. Jeho velikost a snadné dobíjení z něj dělají opravdu skvělý výrobek, který vezmete kamkoliv s sebou. Na terasu, na chatu, na služební cesty nebo na dovolenou.

900990_ProfiMate v autě

Měli jsme možnost v redakci vysavač vyzkoušet. Na první pohled vypadá jako dětská hračka. Opak je pravdou. Souhlasíme s výrobcem, že tento typ je sice malý a lehký (560 g), ale přitom vysoce výkonný a šikovný. Díky speciálním nástavcům se dostanete i do těch nejmenších štěrbin nebo vysajete bez problémů okenní lamelové žaluzie. Oceňujeme i možnost snadného očištění oděvů od vlasů nebo chlupů. Používání je intuitivní, zvládne ho každý. Nejste omezováni napájecím kabelem, což je velká přednost. Sice nemá kontrolku vybití (indikátor stavu baterie), výhodou je ale možnost použití i během nabíjení. Dobití trvá cca 3 hodiny, označené zeleným symbolem/světlem. S vysavačem ProfiMATE, jak se říká, uděláte „za málo peněz hodně muziky“.

900990_ProfiMate

Další informace a odkazy:

Akumulátorový ruční vysavač ProfiMATE

Akumulátorový ruční vysavač ProfiMATE | Tescoma.cz

Cena: 1 099 Kč

Univerzální teleskopická tyč ProfiMATE

https://www.tescoma.cz/univerzalni-teleskopicka-tyc-profimate

Cena: 269 Kč

Vakuové pytle FANCY HOME, 3 velikosti

https://www.tescoma.cz/vakuovy-pytel-fancy-home-70-x-50-cm-2-ks

https://www.tescoma.cz/vakuovy-pytel-fancy-home-80-x-60-cm-2-ks

https://www.tescoma.cz/vakuovy-pytel-fancy-home-100-x-80-cm-2-ks

Ceny: 169, 199 a 279 Kč

Výrobky zakoupíte v Prodejních centrech TESCOMA nebo na www.tescoma.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tescoma