ijournal.cz

Modelka Irina Shayk ukázala svojí krásu také na filmovém plátně

red Zdroj: Avon 5.7.2014 Film
Kdo je ta kráska po boku Hercula? Světoznámá modelka ruského původu Irina Shayk (28), přítelkyně známého fotbalisty Cristiana Ronalda, si zahrála ve filmu Hercules a světu dokázala, že je mimo jiné skvělá herečka. Irina představuje současný ideál krásy a je jednou z nejznámějších modelek současnosti. Proto není divu, že o práci nemá nouzi a oděvní, kosmetické i průmyslové společnosti se o ní perou. Její kariéra tak neustále strmě stoupá.

Shayk
Kromě toho, že je Irina Shayk úspěšnou modelkou, je mezinárodní tváří kosmetické firmy AVON. Kampaň s Irinou byla v Česku dokonce vyhodnocena jako jedna z nejúspěšnějších. Irina je tváří dekorativní kosmetiky a můžete se s ní setkat také při listování katalogem AVON.

Hercules
Irina se objevila na hned několika titulních stranách celosvětově známých magazínů. Také si zahrála ve videoklipu Kanyeho Westa. Tato sexbomba s neodolatelnými křivkami byla oceněna jako Nejlepší mezinárodní modelka roku 2010 a obsadila první místo v anketě „Top 50 nejvíce sexy ruských žen“. V roce 2011 byla zvolena nejvíce sexy ženou světa.  Do toho všeho ještě zvládá charitu a přijala nabídku zahrát si v dobrodružném mytologickém filmu Hercules, kde hraje po boku Dwayne Johnsona jeho ženu Megaru.

Film bude mít v českých kinech premiéru 24. července 2014.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Avon