ijournal.cz

Miss České republiky vyhlásila TOP 10 dívek

red Zdroj: Miss České republiky, foto: Ondřej Čapka 26.9.2021 Společenské akce a události

Do superfinále soutěže Miss České republiky se probojuje pouze 8 dívek. Již nyní se po vyřazení počet dívek se snížil na TOP 10. 

2 - Šaty ze salonu La Pearl

Dne 23. září 2021 se konalo vyhlášení TOP 10 dívek, které v soutěži Miss České republiky budou dál bojovat o titul. Každé rozhodování, které vede k výběru postupujících dívek či k jejich vyřazení, je pro porotce vždy náročné. Pro získání co nejvíce objektivního výsledku organizátoři sbírají celou řadu informací. Kromě vnější krásy patří mezi hodnotící kritéria společenské a etické vystupování, vlastní motivace a aktivita, celkový progres během soutěže, veřejný projev a úroveň komunikace, podpora charitativních aktivit a celkový potenciál dívky stát se Miss ČR 2021. 


TOP12 finalistek Miss České republiky 2021

Veřejnost může podpořit finalistky k postupu do konečné TOP 8 pomocí hlasování o titul Miss Sympatie. V okamžiku, kdy se dívky dostanou na nejvyšší příčky v hlasování o tento titul, získávají imunitu a zasloužené  místo v TOP 8. Hlasování probíhá na www.miss-ceske-republiky.cz.

Rozloučili jsme se s dívkami: Nikol Fiedlerová a Pavlína Boudová. Další vyřazování proběhne 10. října 2021, kdy veřejnosti bude představena finálová osmička.

Z finalistek se mezi TOP 10 Miss České republiky 2021 probojovaly:

1 – Adéla Lyachová, Praha

2 – Helena Čermáková, Otrokovice

3 – Sarah Horáková, Velké Pavlovice

4 – Valerie Váňová, Lom

5 – Martina Hudečková, Brno

6 – Niki Tichotová, Praha

7 – Tereza Žáková, Prostějov

9 – Veronika Sandholzová, Chleby

10 – Erika Teichertová, Dolní Lhota

12 – Barbora Kučerová, PlzeňLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss České republiky, foto: Ondřej Čapka