ijournal.cz

Miss České republiky odhalily fotografie ve spodním prádle značky Werso

red Zdroj: Miss České republiky 26.11.2018 Společenské akce a události
Ve středu 21. listopadu dívky Miss České republiky pokřtily kalendář luxusního prádla značky Werso. Během léta toto prádlo módní návrhářky Jiřiny Matoušové nafotily spolu s Robertem Novotným. Poprvé byly fotografie odhaleny při křtu kalendáře Werso právě v tento večer v luxusním salónku klubu Duplex na Václavském náměstí, který navštívila spousta vlivných a významných tváří byznysu. Tým Bílé armády se tento večer rozloučil s tričky s logem Miss Léta – od příští akce se Bílá armáda představí v bílém outfitu s logem Miss České republiky.

Křest kalendáře Werso s Miss České republiky
Součástí programu byla i gratulace Kristýně MalířovKristýna Malířová - čerstvá držitelka světového titulu Miss Fashion TV Teen 2018é, která před pár dny vyhrála na světové soutěži krásy titul Miss Fashion TV Teen 2018. Nechybělo ani pečlivé podepisování kalendářů od všech zúčastněných dívek.

Již od roku 2016 všechny finalistky Miss Léta byly představovány jako Bílá armáda. Na akcích oblékaly nepřehlédnutelné bílé outfity. Tato akce byla poslední rozlučková, kdy dívky odkládají outfity s logem Miss Léta. Od příští akce se představí s jiným nápisem (logem). Ale bílá barva kalhot a triček zůstává.

Podepisování kalendářůHlavním tématem však bylo odhalení fotografií dívek Miss České republiky, které s Robertem Novotným nafotily kalendář Werso 2019. Jiřina Matoušová, majitelka Wersa a módní návrhářka, již po třetí ve spolupráci s Miss Léta, nyní Miss České republiky, pokřtila kalendář.

Kromě křtu proběhlo i vyhlášení vedlejších titulů soutěže Miss Aquapalace. Jaká byla pravidla a jak tato soutěž vznikla? Již druhým rokem všechny semifinalistky před svým semifinálovým kolem natáčí video medailonky o sobě a o partnerech. Tentokrát bylo hlavní téma Aquapalace, ale v medailonku se objevily i značky Blackberry a Mironet. Dívky po natočení záběrů samy sestříhaly a zveřejnily svá videa na sociálních sítích. Ty z nich, které měly nejpropracovanější videa, nejzajímavější obsah a nejvyšší sledovanost postoupily do užšího výběru a byly pozvány právě na tento křest kalendáře, kde součástí programu bylo i vyhlášení tří vítězek Miss Aquapalace.

Rozloučení s bílými outfity s logem Miss Léta. Nyní bude s Miss ČR.
Třetí místo obsadila semifinalistka Kateřina Volánková, druhá skončila finalistka a vítězka Miss Sympatie, Ivana Khymchuk. První místo vyhrála Nicole Droščáková, která i přesto, že se neprobojovala do finále, tak v tomto vyhlášení jednoznačně vyhrála.

ukázka z kalendáře Werso - Dominika Vinšová ukázka z kalendáře Werso - Ivana KhymchukKromě cen od patnerů (Lamax, Body Wraps a JSB Bijoux), dívky získaly vouchery na návštěvu Aquapalace a možnost nafocení reklamních kampaní pro Aquapalace v roce 2019.
Kalendář Miss České republiky i kalendář Werso bude ke koupi na e-shopu Mironet.cz. Výtěžek z prodeje putuje ze 100 % na nadační fond IT people.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss České republiky