ijournal.cz

Milan Peroutka oslavil „Kristovky“ ve velkém!

red Zdroj: foto: Honza Kvarda 29.3.2023 Celebrity

Na koncertě Milan dostal slepice i přání a pozvání od Arabely

Nechyběl ani člen kapely No Name!

 

Pražská Občanská plovárna praskala ve švech. Zpěvák, herec a moderátor a taky leader kapely Perutě Milan Peroutka právě tam velkým koncertem oslavil své „Kristovky“. K 33. narozeninám dostal kromě spousty dárků od fanynek a fanoušků dva hodně netradiční dárky. Slepice i pozvání od milované a obdivované Arabely.

Milan Peroutka .

Na 300 diváků a hostí se sešlo v sále Občanské plovárny a po prvotním setkání Milana s fanynkami, ochutnávkou speciálních cupcake a narozeninových drinků, následoval velkolepý koncert s audiovizuálními efekty. Nechyběly ani konfety, ale ani řada gratulantů z řad oslavencových členů rodiny, přátel, ale také kolegů. Na pódiu se tak kromě Nikol Ďuricové, Michaely Pecháčkové, Nelly Řehořové, Denisy a Natálie Grossovy, Michaely Tomešové, Kateřiny a Petera Pechových, Ondřeje Bábora objevila i Veronika Žilková s níž Milan Peroutka hraje v Divadle Broadway a zrovna zkouší nové představení Lukáše Pavláska Já, Diktátor.

Milan Peroutka, Míša Pecháčková, Veronika Žilková, Natálie a Denisa Grossovi, Míša Tomešová, Nelly Řehořová

„Taky jsem přiběhl ze zkoušky, čekala mně zkouška tady a pak hned koncert. Ale užívám si to. A ty dojmy a zážitky budu zpracovávat nejméně týden. Byla to pecka a všem moc děkuju za to, že přišli, protože atmosféra byla senzační,“ pochvaloval si oslavenec, kterého na závěr čekalo hned několik překvapení. Při songu Dej mi víc své lásky se sešli zpěváci a herci na pódiu. Následně od kapely Perutě dostal „voucher“ na 6 slepic, které už v té době byly na cestě k Milanovi domů.


Milan Peroutka

„Protože Milanovi je před časem zakousla kuna, tak jsme se rozhodli, že mu dáme něco, co má rád a co přináší užitek. Z etických důvodů jsme nechtěli slepice vozit na akci, dostal tedy pískací hračku a k tomu voucher,“ nechali se slyšet kluci z kapely.

save the date - 4
Od svého týmu pak dostal další unikátní dárek. Milan od mala miluje seriál Arabela, stejně jako zbožňuje její představitelku Janu Nagyovou – Pulm. A díky osobním kontaktům se podařilo nemožné. Peroutka na pódiu nejenom že shlédl osobní video zdravici s přáním od Arabely, ale po otevření obálky se dozvěděl, že v polovině května jej čeká setkání s jeho velkým idolem. Jana Nagyová – Pulm, která jinak žije v Německu, jej pozvala jako hosta do publika na natáčení Show Jana Krause, kde ona bude hostem a následně na společnou večeři. „Pro mě obrovský šok, překvapení a hlavně splněný sen. Pořád tomu nemůžu věřit. Ale sny se prostě plní,“ podotkl Milan Peroutka.

Original darek od týmu Milana Peroutky, setkání s Arabelou

Na jeho koncertě s Perutěmi byl přítomen i člen kapely No Name, klávesista a skladatel Zoli Sallai. Podílel se totiž částečně i na novém Milanově CD s názvem Abrakadabra, které vyšlo loni na podzim. Díky tomu vznikla i zajímavá česko-slovenská spolupráce, která bude možná pokračovat i do budoucna. „Na všechno, co teď přijde, se moc těším. Všechno beru jako super bonus. Miluju život,“ dodal Milan Peroutka.

Milan Peroutka a Zolli Šallai (No Name)

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Honza Kvarda