ijournal.cz

Limuzína, záplava kytek a hvězdní gratulanti. Dojatá Zuzana Bubílková slavila narozeniny ve velkém stylu

red Zdroj: foto: archiv Zuzany Bubílkové 13.5.2023 Celebrity

Takovou oslavu narozenin si satirička a moderátorka Zuzana Bubílková ani ve snu nepředstavovala. Bílá limuzína s projížďkou po Praze, květinové dary, jídla a pití co hrdlo ráčí. A dva skvostní gratulanti: oblíbený zpěvák Jan Bendig a mladá zpěvačka Lucia Sosna.

oslavenkyně s gratulanty

„Dojalo mě to, to se přiznám. Čekala jsem cokoli, ale tohle ne. Dlouhá bílá limuzína, kterou jsem ještě nikdy nejela a v které v Americe vozí jen hvězdy a najednou stojí před mým panelákem. Tam jsem to ještě ustála, ale potom mi přišla gratulovat ta mláďata a každý přinesl dárek či kytku, to už slzy vyhrkly samy. Vzalo mě to, říkala jsem si, musela jsem čekat až do 71. Narozenin, abych se dočkala takové oslavy,“ usmívala se přes slzy Zuzana Bubílková, která musela v tyto dny přehodnotit své plány. „Můj devadesátipětiletý otec upadl a odvezli ho do nemocnice. Tam zjistili, že dva roky po covidové pandemii má covid a chřipku zároveň. Moje devadesátiletá máma z toho byla tak vystresovaná, že jí praskl žaludeční vřed, o kterém nevěděla, že ho má. Je v nemocnici také. Ale už je to dobré a pomalu se mi začnou vracet domů. Zrušila jsem proto i let za synem do Ameriky, který čeká narození druhého potomka. Stejně bych měla nervy, co se děje u rodičů v Čechách. Za synem se vypravím, až bude doma všechno v pořádku.“

s Davidem Novotným


Honza Bendig se se Zuzanou Bubílkovou nikdy nesetkal, proto byl rád, že může přidat svoji osobní gratulaci a zazpívat písničku ženě, kterou obdivuje. „Sleduji její Instagram, tam je dost ostrá. Líbí se mi, jak je „držkatá,“ a to nejsem vulgární, hodně jsme se nad tím slovem se Zuzankou nasmáli. Miluji její humor, obdivuji její temperament, takové lidi chci mít kolem sebe. Já jsem byl dárkem pro Zuzanu Bubílkovou a přiznám, že mně nikdy nepřišla gratulovat žádná slavná osobnost. Vždycky jsem si přál, aby na mé narozeniny přišel Karel Gott, to už se ale splnit nedá.“

s Honzou Bendigem


Přestože je mladé zpěvačce Lucii Sosně teprve dvacet let, satirické glosy Zuzany Bubílkové poslouchala už jako školačka. „Každé ráno mě děda vozil do školy a těšili jsme se, až ji uslyšíme z rádia. A teď Zuzanku potkávám osobně, to je pro mne zážitek,“ usmívala se Lucia Sosna, která na svém pěveckém umění tvrdě pracuje.Chodím k vokální koučce a pak pracuji s americkým producentem, který mi napovídá, jak zpracovat hlas, jak píseň nahrát, jak využít technické možnosti. Píšu v angličtině, protože jsem studovala na mezinárodní škole a s českými texty zatím neumím moc pracovat, zkouším různé směry a zatím si hledám své publikum. Začínala jsem s baladami před čtyřmi lety v Miami, to jsem měla takové období, kdy jsem všechno hodně prožívala. Popová hudba mě vzala až později. To jsem si uvědomila, že lidé chtějí něco veselejšího a mohou si na písničku zazpívat nebo zatančit,“ uvedla Lucia Sosna, kterou ředitel soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky David Novotný pozval na finále do Náchoda. Jako dárek předala Lucia Sosna Zuzaně Bubílkové krásný šperk s kamenem citrínu.

Zuzana s Lucií Sosnou

„Jsem rád, že jsem mohl Zuzaně Bubílkové zorganizovat její oslavu narozenin. Je to moje, troufám si říci, blízká přítelkyně a hodně si rozumíme. A pokud pro ni mohu vždycky něco udělat, neváhám. Myslím, že jsem se trefil i s mladými gratulanty. Mám Zuzku rád,“ uvedl David Novotný, který organizaci oslavy narozenin zvládl ve velkém stylu a Zuzaně Bubílkové připravil nezapomenutelnou oslavu.  

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv Zuzany Bubílkové