ijournal.cz

Limitovaná putovní prodejní kolekce šperků ALO diamonds s paraibami

red Zdroj: www.alo.cz 17.5.2023 Móda, obuv, doplňky

Česká klenotnická značka ALO diamonds představila unikátní putovní kolekci Magic Lagoon, která nabízí šperky osazené modrými drahokamy. Objevte i vy nejvzácnější drahokam světa pyšnící se neopakovatelnou barvou mořské laguny. Ani modrá, ani zelená, ale zcela fascinující a výjimečná – paraiba.

Ucelená limitovaná kolekce šperků s paraibami v kombinaci s bílými diamanty nejvyšší kvality nabízí náhrdelníky, náušnice a prsteny vyrobené pouze po jednom kuse. Náušnice s paraibou začínají na ceně od 300 000Kč a celková cena kolekce přesahuje 10 milionů Kč. Každý kus je originál, a tak si mohou být zákazníci jisti, že získávají skutečně jedinečný a exkluzivní šperk, který nikdo jiný na světě mít nebude. Kolekce Magic Lagoon nabízí také šperky s dalšími modrými drahokamy-modrým turmalínem, topazem a tyrkysem.

224003044B.PRB.M107224003431B.PRB.M90
Prodejní putovní výstava pro veřejnost potrvá až do 1. června 2023 a v rámci České republiky je možné si ji prohlédnout v buticích ALO diamonds v Praze, Brně a Ostravě, kde výstava končí.

Termíny výstavy najdete na www.alo.cz.


 Paraiba je vzácný drahokam, který se stává stále populárnějším ve světě špičkových šperků. Jeho jedinečná barva, zářivě tyrkysově modrá, je často přirovnávána k barvě oceánu za jasného dne. Tento fascinující drahokam byl poprvé objeven v brazilském státě Paraiba v roce 1989 a rychle se stal senzací ve světě drahých kamenů.


234002422B.PRB.M90Nápadný modrozelený odstín 234002390B.AKV.M80paraiby je způsoben přítomností mědi a manganu, které společně vytvářejí jedinečný optický efekt. Když světlo prochází kamenem, láme se a rozptyluje, čímž vzniká škála odstínů od modré přes zelenou až po fialovou. Tento efekt se často označuje jako „neonový“ nebo „elektrický“ vzhledem k intenzitě barvy.

Zlatníci v klenotnických ateliérech Alo diamonda si krásy paraiby všimli a stala se oblíbeným kamenem v jejich špičkových kolekcích šperků. Jednou z nejzajímavějších věcí na paraibě je její vzácnost. Původní doly v Brazílii byly vyčerpány a nové zdroje paraiby jsou velmi omezené. Díky tomu jsou šperky z paraiby ještě exkluzivnější a cennější.

324901587B.TOS 324902670B.TOS

Pokud chcete svou sbírku obohatit o skutečně jedinečný šperk, prsten, náušnice nebo náhrdelník ALO diamonds s paraibou jsou vynikající volbou. Její fascinující barva a vzácnost z ní dělají drahokam, který bude jistě vynikat a bude ceněn po další generace.

 

INVESTICE324903581R.TOL234002387B.AKV

Tyto luxusní šperky zasazené do 18k bílého zlata jsou nejen dokonalým doplňkem, ale díky hodnotě a unikátnosti také cenným majetkem, který se bude s časem zvyšovat. Ceny paraiby se stabilně pohybují velmi vysoko, protože je jedním z nejvzácnější a nejvýjimečnějších klenotů na světě. Proto je investice do tohoto drahokamu moudrou volbou pro ty, kteří hledají dlouhodobou a stabilní investici. A také pro ty, kteří rádi vlastní výjimečné a unikátní kousky, které nemusíte mít pouze v trezoru nebo bance, ale také je využít jako luxusní doplněk.

374002692B.PRB.M125 

ČESKÉ KLENOTNICTVÍ ALO DIAMONDS

Při výběru šperků je potřeba všeobecně dbát na kvalitu a zaručenou pravost. Nechte si poradit od odborníků z českého klenotnictví ALO diamonds s tradicí přes čtvrt století a se sítí butiků v Praze, Brně a Ostravě, a vyberte si šperk s certifikátem pravosti. Investujte do toho nejlepšího, co svět drahokamů nabízí a získejte nejen krásný šperk, ale také cenný majetek, který budete moci předat dalším generacím.


Investujte do paraiby a užijte si krásu, která s vámi zůstane navždy.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.alo.cz