ijournal.cz

Léto za zvuku samby

red Zdroj: foto: archiv firem 25.7.2022 Hi-tech a bydlení

Letní období v nás evokuje čas zábavy a odpočinku. Přátelé, tanec, koupání a nějaké to dobré pití – žádné soaré se bez nich neobejde. Aby vaše večírky sklidily úspěch, není dobré podcenit přípravu. Poradíme, bez čeho žádná „pool-party“ neobejde.

„Ve stínu pod fíky poslouchat slavíky zpívat si s nima a pít“. I čeští hudební velikáni zvěčnili ve svých textech nutnost užívat si života, ideálně za zvuku hudby a nějaké té sklenky. Nejen v Madridu se ale lidé potýkají s rekordními vedry, a tak si řekneme, jak s takovými dny naložit u nás.

image letní party

Bez hudby to nepůjde

Ať už jste vlk samotář, a posezení u vody preferujete v kompletní izolaci s vaší oblíbenou knihou a sluchátky v uších, nebo raději vyrazíte s partou a své oblíbené pecky reprodukujete na „plné koule“ – bez hudby to prostě nejde. Pokud sedíte u bazénu, vše potřebné máte na dosah ruky, co se přípravy týče, zcela jiný příběh je povyražení u nejbližšího zdroje studené vody.

sluchátka
Bluetooth sluchátka Sencor SEP 710BT, doporučená cena 599 Kč.

reproduktorAbyste mohli přehrávat hudbu nepřetržitě, vyplatí se investovat do kvalitního, a hlavně vodotěsného reproduktoru. Všechna moderní technika má ale vždycky jedno stejné omezení, kapacitu baterky. Tušíte-li, že u vody strávíte celý den, nezapomeňte na powerbanku.

Voděodolný reproduktor Buxton BBS 7700 BT, doporučená cena 1 599 Kč.

Powerbanka Yenkee YPB 1180, doporučená cena 699 Kč.

 

A drinky taky oceníme

Ledově vychlazené daiquiri, skvěle naperlený Aperol Spritz nebo „virgin“ Mochito, každý máme svého favorita. Na žádném večírku u bazénu by neměl chybět bar s nabídkou letních drinků. Alko, nealko, perlivý, neperlivý, plný ledu či tříště, možností jsou stovky. Domácí koktejl bar se ale kromě výběru toho správného alkoholu a dochucovadel neobejde bez poctivé zásoby ledu a vody.  Abychom byli šetrní vůči životnímu prostředí, je důležité se zamyslet, jak osekat přebytečný bordel – domácí výrobník ledu a perlivé vody je první krok k úspěchu.

Výrobník ledu SencorSIM 3000, doporučená cena 3 799 Kč.

Tyčový mixér SencorSHB 4460, doporučená cena 999 Kč.

 

image

 

Ne každý však v létě hledá ochlazení v podobě lahodného pití, ale naopak svou pozornost upíná směrem k studeným pochutinám. A co jiného v létě jíst kila než dobré zmrzliny. Ovocný sorbet, krémové gelato, každý máme své „hříšné radosti“.

spirit red
Výrobník perlivé vody Sodastream Spirit,
doporučená cena 2 199 Kč.

 zmrzlinovač

 




Zmrzlinovač Sage
BCI600 The Smart Scoop,
doporučená cena 8 990 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv firem