ijournal.cz

Léto v nejnavštěvovanějším českém aquaparku bude hýřit barvami. Přinese zábavu, koncerty i bohatý animační program

red Zdroj: Aquapalace Praha 22.6.2021 Pro děti, Různé

Po dlouhé pauze, která trvala více než deset měsíců, se Aquapalace Praha dočkal otevření a vítá v pořadí již třináctou letní sezonu. Nadcházející prázdninový program se pro tentokrát zahalí do pestrobarevných tónů. Barevné léto přinese hned několik víkendových akcí pro děti i dospělé. Ti nejmenší se mohou opět těšit na bohatý animační program až do konce prázdnin. Hlavním lákadlem je nové moderní studio dívčí skupiny Lollipopz a oblíbeného dětského dua Kája a Bambuláček.

Na záplavu atrakcí a barev se mohou návštěvníci největšího aquaparku ve střední Evropě těšit až do 31. srpna. „Pro děti jsme si připravili bohatou zábavu plnou her, každodenních animací a také koncerty tolik oblíbené dívčí kapely Lollipopz, která u nás otevřela své nové studio,“ prozrazuje Vladana Horáková, generální manažerka Aquapalace Praha.

 AQP


Atraktivní novinky a léto plné barev a koncertů

I v době nuceného uzavření čestlický aquapark nezahálel a pro své hosty z řad dětí i dospělých má připravenu řadu novinek: Divoká řeka, která je se svými 250 metry nejdivočejším a nejdelším tobogánem v ČR, se dočkala nového povrchu a jízda na ní tak bude rychlejší, ale zároveň bezpečnější. A spousta návštěvníků jistě s radostí uvítá i novinky, které na ně čekají v Saunovém světě. „Všechny příznivce vodních radovánek zveme k nám do aquaparku, aby si užili zábavu i odpočinek, načerpali i s ratolestmi novou energii a odcházeli od nás s těmi nejlepšími zážitky,” říká Vladana Horáková a s úsměvem dodává: „Věříme, že nadšení z opětovného otevření je stejně velké na obou stranách – jak u personálu aquaparku, tak i u našich pravidelných hostů, kteří se nás v posledních měsících dotazovali, kdy už konečně otevřeme, aby u nás mohli strávit volné chvíle.”

 divoká řeka


Moře lákadel pro malé návštěvníky

Pro letní sezonu v čestlickém aquaparku připravili zbrusu nový program ve stylu Barevného léta, který nabídne sérii dětských koncertů, zábavních vystoupení a pestrých animačních programů určených především dětem. Hlavním lákadlem je nové moderní studio dívčí skupiny Lollipopz a oblíbeného dětského dua Kája a Bambuláček.

Lollipopz

Ani toto léto nebudou chybět letní večery s velkolepou vodní laser show. Tématem dechberoucích projekcí je voda a vodní radovánky. Unikátní promítací plocha, tvořená tisíci kapiček, obsáhne více než 130 m2. Těšit se tak můžete na promítání medúz, delfínů a jiných ryb na vodní hladinu nebo na 3D holografické efekty. Laser show se bude promítat po dvaadvacáté hodině v Paláci pokladů s bazénem s umělým vlnobitím.

Zábavu pro všechny věkové kategorie přináší unikátní VR herna přímo pod vodní hladinou a virtuální realita na tobogánu s vesmírnou tematikou. Chybět nebude ani podvodní hudba v Korálovém dómu či mořské vlnobití.

 

Na své si přijdou i dospělí

Zatímco si děti budou užívat bohatý letní program a nespočet zábavných atrakcí, dospělí návštěvníci jistě ocení možnost odpočinout si a zrelaxovat se. Příjemné osvěžení nabídnou Koral bar a Pool bar, kde se servírují letní drinky přímo do bazénu.

KORALBAR

V Aquapalace Praha toho však na dospělé návštěvníky čeká mnohem víc! Zábavu si užijjí i venku – v rozsáhlé venkovní zahradě s lehátky a bazény, fitness workoutové zóně nebo pohodlné VIP zóně s privátními postelemi s nebesy, které ochrání před sluncem a zajistí soukromí.

 vířivka


Přísná hygienická pravidla

Bezpečnost a zdraví návštěvníků je pro nás na prvním místě. Poroto každého hosta před vstupem do aquaparku zdarma na místě otestujeme neinvazivním antigenním testem. Zároveň je uvnitř areálu zabezpečen dostatek prostoru pro každého návštěvníka,“ uvedla Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha.

V čestlickém aquaparku prochází dohled nad kvalitou vody čtyřmi fázemi, očistou mechanickou, pomocí pískových filtrů, následně čistěním pomocí UV lamp, ozonizací a chlorací. Po dobu provozu provádí obsluha každé 4 hodiny pravidelné rozbory vody a jednou za 14 dní se provádí laboratorní odběr ze všech bazénů pro mikrobiologický rozbor. Čistota vody v celém areálu je dlouhodobě přísně kontrolovaná.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha