ijournal.cz

Letní výhledy bez hranic. Novinky kolekce Relax 2020

red Zdroj: Relax 26.5.2020 Móda, obuv, doplňky

image foto Relax

Česká značka Relax představuje své aktuální kolekce brýlí na letošní letní sezónu, které vychází ze současných trendů a nabízí svěží pohledy na dovolené ať už v České republice nebo v zahraničí. Těm budou v létě dominovat oversize – velké brýle, kočičí tvary a ploché čočky. V nových kolekcích nechybí kvalitní polarizační, gradientní čočky nebo ekologicky šetrné modely ze stoprocentně rozložitelného a recyklovatelného materiálu CX ECO. Zasvěcené milovníky klasiky potěší novinka ELM, která přináší moderní ztvárnění pilotek v titánovém rámu.

RelaxVše nasvědčuje tomu, že řada lidí o prázdninách hranice naší země nepřekročí, ale s hranicemi jejich zážitků by to nijak souviset nemělo. Pestrou nabídkou zajímavých letních modelů v souladu s přírodou jsme se pokusili tento vzkaz podpořit,” vysvětluje Martina Jiránková, marketingová specialistka Relax.

 

MYSLÍME NA PŘÍRODU

SalamisNěkteré modely slunečních brýlí vyrábíme z materiálu CX ECO, který je šetrný k životnímu prostředí a je 100% rozložitelný a recyklovatelný. Přitom jde o materiál, který je stejně lehký, flexibilní a odolný jako jiné materiály, které používáme. Mezi modely z tohoto materiálu najdete i model  AGATTI -  moderní ztvárnění ikonického tvaru slunečních brýlí Wayfarer, který odkazuje na legendu, s moderním a čistým stylem. Model SALAMIS vám zvedne náladu při každém nasazení.

Pokračující hot-trend ve svůdném a rafinovaném tvaru dámských slunečních brýlích je v letošní kolekci reprezentován širší nabídkou modelů. Model MUZA vás okamžikem nasazení promění v sebevědomou, zatraceně přitažlivou a inspirativní múzu pro své okolí. Sluneční brýle DIVA ztělesňují trendy této sezony výjimečně zdařilým způsobem. V tomto modelu je každá žena okouzlující, svůdná a inspirativní. BARRETA tentokrát v širším a užším vyvedení sluší plnějším a kulatějším obličejům.

dámská kolekce Relax

Zlaté rámy vévodí tentokrát pánské kolekci. V kombinaci se stínováním jsou tyto brýle oslavou elegance. Nikdy nechybí polarizační a gradientní čočky pro nejvyšší komfort vidění. Jejich motto by mohlo být: výjimečně, neohroženě a nepřehlédnutelně stylově. NARCOS byly inspirováni „ostrou“ povahou hlavních postav stejnojmenného seriálu. Nejuniverzálnější a nadčasové pilotky ELM v ohebném a téměř nezničitelném vyvedení s částečně titánovým rámem pro náročnější muže. Pilotky v plastovém rámu HARRIS sedí dokonale a s gradientními polarizačními čočkami zaručuji ostré výhledy.
pánská kolekce Relax


Kvalitní materiály a praktická funkčnost sportovních brýlí jsou samozřejmostí, ale s tím se není třeba spokojit. Náboj a nepřehlédnutelný styl přináší výrazný, skvěle padnoucí model sportovních slunečních brýlí Relax COBI. Cobi

Ten je vhodný pro aktivní životní styl a padne do oka zejména milovníkům sportovní módy. ModCluberní, designově čisté, lehké a materiálem odolné CLUB svým tvarem skvěle padnou každému tvaru obličeje.


Rodiče jdou dětem příkladem i ve stylu a s modely KISH a SAZAN, které jsou zmenšeným provedením ikonických modelů brýlí, budou teenageři opravdovými hvězdami. Pro menší děti je důležitá ochrana očí a odolné materiály v kombinaci s hravými barvami. Model LIVELY osloví i rodiče i děti.

dětská kolekce Relax

OPTICKÉ RÁMY

Sluneční klip k optickým rámům to je elegantní a praktické řešení do slunečných dní. Magnetický klip je snadné nacvaknout a vyrazit do slunečného dne. Součástí balení je nově také praktický mikrovláknový sáček, který ochrání klip proti poškrábání v kabelce.

optické rámy
Nové modely s klipem najdou v novém trendy provedení jak dámy a pánové, tak i kluci a slečny. Tentokrát můžete brát své brýle všude s sebou, protože materiály rámu vydrží téměř vše.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relax