ijournal.cz

Letní edice bohušovického SKYRU

red Zdroj: SKYR – Bohušovická mlékárna 18.5.2020 Gastronomie

Letní edice bohušovického SKYRU přináší příchutě mango-maracuja a třešně-černý rybíz

skyr

Do obchodů míří letní limitovaná edice bohušovického SKYRU. Zákazníci si tak mohou oblíbený zakysaný výrobek islandského typu nově vychutnat také v příchutích mango-maracuja a třešně-černý rybíz. Zatímco prvně zmíněný SKYR se v nabídce objevil už v loňském roce, druhý z nich bude pro tuto sezonu novinkou. Stejně jako celá řada SKYR je i letní edice charakteristická minimem tuku (0,1 %) a vysokým obsahem bílkovin (až 12 g ve 100 g výrobku).

V rámci limitované letní edice rozšíří Bohušovická mlékárna řadu zakysaného výrobku islandského typu SKYR o příchutě mango-maracuja a třešně-černý rybíz. Totožně se sedmi příchutěmi stálé nabídky se obě novinky vyznačují minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem proteinů. Díky těmto nutričním hodnotám jsou všechny bohušovické SKYRY ideální součástí jídelníčku při redukčních dietách, zvyšování kondice, nabírání svalové hmoty a celkovém zlepšení životního stylu. Vhodné jsou také pro sportovce, děti, seniory nebo těhotné i kojící ženy.

Vedle nové limitované edice nabízí Bohušovická mlékárna na českém a slovenském trhu také varianty natur (bez příchutě), jahoda, brusinka, broskev-meruňka, višeň-čokoláda a vanilku i borůvku se sníženým obsahem cukru. Všechny bohušovické SKYRY jsou vyrobeny z mléka od českých farmářů.

SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, TESCO, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

Produktový tip:

Letní limitovaná edice bohušovického SKYRU osvěží vaše chuťové buňky ovocnými příchutěmi mango-maracuja a třešně-černý rybíz. Pod víčky obou příchutí najdete kromě charakteristické chuti také vysoký obsah bílkovin a minimum tuku.

Cena: 19,90 Kč.
www.skyrcz.cz

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: SKYR – Bohušovická mlékárna