ijournal.cz

Letní díl hvězdné kampaně CCC JENNY FAIRY s Emily Ratajkowki v hlavní roli

red Zdroj: CCC 9.5.2023 Móda, obuv, doplňky

Z romantické Paříže nás CCC bere na módní cestu na Francouzskou riviéru. Seznamte se s druhým dílem kampaně značky Jenny Fairy s Emily Ratajkowski v hlavní roli. Užijte si slunce, bezstarostnou atmosféru a nejnovější trendy za skvělou cenu.

 CCC


Emily Ratajkowski otevírá další kapitolu módní historie značky Jenny Fairy a podruhé představuje nejžhavější trendy sezóny. Z romantické a nonšalantní Paříže nás topmodelka vezme na prázdninovou cestu, kde si nejlépe vychutnáte nejnovější looky oblíbené značky. Ty nejmódnější sandály a kabelky z letní kolekce Jenny Fairy přináší aktuální styl za velmi příznivou cenu.

 CCC


Značka Jenny Fairy a Emily Ratajkowski spřádají letní příběh, plný blaženého odpočinku a nejnovějších trendů. Uhrančivá modelka představuje módní boty a kabelky, které se budou hodit nejen na dovolenou v oblíbených letoviscích, ale oceníte je i v i ulicích velkoměst. Pozadí nejnovější kolekce značky tvoří supermoderní pruhy, oblíbená volba světových návrhářů pro léto 2023.
 

image CCCZnačka Jenny Fairy miluje trendy, které oslavuje i v této sezóně. V nejnovější kampani nechybí kolekce Transparent, která umožňuje hrát si s texturami a gradienty. Průhledné prvky, které se zabydlely na letních žabkách a sandálech, se budou stylově třpytit v záři letního slunce. Roztomilé mini kabelky z opletených korálků se stanou nepostradatelným doplňkem nadcházející sezóny.

 image CCCimage CCC
Letní motivy doslova rozkvétají na botách a kabelkách Jenny Fairy. Krásné květy a motýly najdete na kabelkách v typu „baguette” i sandálech na platformě.

image CCCimage CCC

Kouzlo prázdnin ožívá v zářivých barvách: šťavnatá limetková, okouzlující baby blue nebo pastelově růžová jsou pro letní look jako stvořené. Na scénu se vrací sladké motivy, odkazující na největší trendy roku 2000.

CCC

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CCC