ijournal.cz

Kvalitní designová zavazadla zn. Thule

red Zdroj: www.thule.com 18.4.2018 Móda, obuv, doplňky

Řada cestovních zavazadel Thule Subterra se vyznačuje zajímavým designem, kvalitním zpracováním a švédskou kvalitou. Navržena jsou tak, aby k sobě všechna perfektně ladila, dala se mezi sebou jakkoliv kombinovat. Jsou určena pro každého, kdo si potrpí na luxus a praktičnost. Proto se neomezuje pouze na kufry na dovolenou, ale i na zavazadla pro každodenní využití. Řadí se právem mezi absolutní špičku s několika prestižními designovými oceněními.

Thule Promotion shoot
Designový a praktický batoh pro náročné manažery Thule Subterra Backpack 23L a Thule Subterra Backpack 30L
je ideální pro všechny, kteří potřebují mít neustále u sebe vše, co ke své práci potřebují. Tablet, notebook, powerbanku, dokumenty a další nezbytnosti. Vše přehledně a úhledně sbalené ve velikých kapsách. Je ideální jak na přepravu věcí z domova do kanceláře, tak i na cestování letadlem jako příruční zavazadlo.

K dostání ve třech barevných variantách:Thule Subterra Backpack

 • Dark Shadow
 • Mineral
 • Ember

Doporučená maloobchodní cena batohu:
Thule Subterra Backpack 23L: 3.299 Kč
Thule Subterra Backpack 30L: 3.799 Kč

Thule Subterra Backpack 34L

Batoh z řady Thule Subterra Backpack s objemem 34 litrů je inspirován městským stylem
.
Pro oblečení je uvnitř batohu připravený vyjímatelný samostatný vak, který lze snadno ponechat na hotelu, zatímco si vezmete na obchodní schůzku pouze batoh s pracovními věcmi.

Doporučená maloobchodní cena batohu:

Thule Subterra Backpack 34L: 4.599 Kč


Pro všechny manažery, kteří tráví na pracovních cestách většinu času, je důležité mít s sebou dokonale složenou košili. S cestovním zavazadlem Thule Subterra Carry-On 36L to už nebude problém. Kufr Thule Subterra Carry-On 36L má speciálně rozdělenou vnitřní část odnímatelnou kompresní deskou, která vyžehlené oblečení chrání před případným pomačkáním.

Zavazadlo Thule Subterra Carry-On 36L navíc získalo prestižní designové ocenění iF Design Award 2017, čímž se stalo zavazadlem roku.

Svým jednoduchým a zajímavým vzhledem se kufr značky Thulkufre stane designovým doplňkem všech manažerů na služebních cestách.

K dostání ve třech barevných variantách:Thule Subterra Carry-On 36L

 • Dark Shadow
 • Mineral
 • Ember

Doporučená maloobchodní cena:
Thule Subterra Carry-On 36L: 6.999 Kč


Nové multifunkční zavazadlo Thule Subterra Carry-On 40L

Zavazadlo má uvnitř samostatnou tašku přes rameno na notebook. Speciální vychytávkou Thule Subterra Carry-On 40L jsou tři různé možnosti nošení. Lze ho nosit jako batoh, sling nebo tašku přes rameno.Thule Subterra Carry-On 40L

K dostání je ve třech barevných variantách:

 • Dark Shadow
 • Mineral
 • Ember

Doporučená maloobchodní cena:
Thule Subterra Carry-On 40L: 5.499 Kč

 

Ideální pomocník pro každou cestu.

Snadné cestování s řadou zavazadel Thule Subterra je nyní možné doplnit o vysoce kvalitní tašku Thule Subterra Duffel. Elegantní a prostorná zavazadla, která jsou vhodná pro každý kratší výlet nebo delší pracovní cestu.

Nová zavazadla z řady Thule Subterra, tašky Duffel ve dvou velikostech (45L a 60L), jsou zaměřena na design a snadné použití. Tyto tašky ocení všichni, co se chystají na krátký výlet nebo delší pracovní cestu.  Thule Subterra Duffel tak zajistí cestování bez námahy a především stylově.

Thule Subterra DuffelK dostání ve třech barevných provedeních:

 • Dark Shadow
 • Ember
 • Mineral

Doporučená maloobchodní cena:
Thule Subterra Duffel 45L: 3.700 Kč
Thule Subterra Duffel 60L: 4.230 Kč

Cestovní zavazadlo 2v1 pro náročného manažera vyniká velkým úložným prostorem, designovým vzhledem a nejvyšší kvalitou zpracování. Nový cestovní kufr Thule Subterra Rolling Duffel 56L je ideální na cestování letadlem.
Thule Subterra Rolling Duffel
Jednoduchým rozepnutím se z objemného zavazadla rázem stane kufr na kolečkách, který můžete například na letišti klasicky odbavit a taška přes rameno, která poslouží jako příruční zavazadlo, které si vezmete s sebou na palubu letadla.

K dostání ve dvou barevných variantách:

 • Dark Shadow
 • Mineral

Doporučená maloobchodní cena:
Thule Subterra Rolling Duffel 56L: 9.499 Kč

 Thule Subtera Rolling Luggage 75L

Společnost Thule přichází s další novinkou na český trh. Kufr z řady Thule Subterra Rolling Luggage s objemem 75 litrů je ideální pro všechny cestovatele, kteří potřebují mít přehledně sbaleno vše, co ke své cestě potřebují.  Je ideální na delší cesty.

K dostání ve dvou barevných variantách:

 • Dark Shadow
 • Mineral

Doporučená maloobchodní cena:
Thule Subtera Rolling Luggage 75L: 7.999 Kč


Designový batoh pro studenty nebo nadšence pro urban style

Designový Thule Lithos je moderní batoh s přihrádkami pro pravidelné cesty do školy nebo pohyb po městě. K dostání ve dvou velikostech. 16 a 21 litrů.

Naprostá novinka značky Thule je řada batohů Thule Lithos. Moderní batoh je vhodný pro městské průzkumníky a vyznavače urban style, nebo pro studenty k dennímu nošení. Úžasný design je doplněn inteligentním řešením úložného prostoru.

Řada batohů Thule Lithos je k dostání v různých elegantních barvách a dvou velikostech.

Thule Lithos Backpack 20L Thule Lithos Backpack 20L

 • Možnost rychlého přístupu k organizéru s přístupem zpředu a místy k uložení telefonu, per, klíčů a malého zápisníku
 • Pohodlné přenášení díky polstrované zádové části a ramenním popruhům
 • Viditelnost při nedostatečných světelných podmínkách díky integrovanému přerušovanému světlu
 • Uložení notebooku velikosti 15.6″ do polstrované kapsy
 • K dostání v barevném provedení Cardon Blue,  Dark Burgundy, Black
 • Cena od 1.999 Kč

 

Thule Lithos Backpack 16L Thule Lithos Backpack 16L

 • Uschování osobních věcí v hlavní přihrádce pomocí nastavitelné klopy s háčkovým uzávěrem
 • Pohodlné přenášení díky polstrované zádové části a ramenním popruhům
 • Viditelnost při nedostatečných světelných podmínkách díky integrovanému přerušovanému světlu
 • Ochrana notebooku (Macbook velikosti 15″ nebo PC velikosti 14″) v polstrované kapse ve větší výšce a ochrana tabletu velikosti 10.1″ v k tomu určené zasouvací kapse
 • K dostání v barevném provedení: Cardon Blue, Black, Dark Burgundy
 • Cena od 1.599 Kč


Hlavními atributy nové řady zavazadel Thule Subterra jsou chytrá řešení, pohodlné a všestranné využití, materiály nejvyšší kvality a městský styl.

Chytrá řešení: Zavazadla jsou navržena tak, aby se stala co nejspolehlivějším pomocníkem na cestách. Chytrá řešení jsou základem zavazadel Thule Subterra. Je to například kompresní deska v kufru Thule Subterra Carry-On 36L nebo to jsou speciální kapsy na elektroniku ve všech batozích.

Thule Promotion shoot

Pohodlné a všestranné: Zatímco všechny batohy Thule Subterra obsahují chytrá řešení pro vaši elektroniku a další drobnosti, které potřebujete na schůzkách nebo na cestách, vytvořili jsme i zcela nové zavazadlo, které lze nazvat 2 v 1. Inovativní řešení umožňuje mít jedno velké zavazadlo nebo dvě menší.

Materiály nejvyšší kvality: Značka THULE je pověstná kvalitou všech svých výrobků. Nejinak je tomu i u zavazadel, kde je použita luxusní, ale velmi odolná nylonová látka. Řada zavazadel Thule Subterra tak dokáže ochránit vaše osobní věci i po letech používání a náročného cestování.


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.thule.com