ijournal.cz

Krajanka ZOO podporuje REPUBLIKOVÉ FINÁLE SAZKA Olympijského víceboje

red Zdroj: Krajanka ZOO - ALIMPEX FOOD a.s. 22.10.2018 Pro děti, Významné osobnosti, veřejné projekty

Český výrobce smetanových krémů Krajanka ZOO, určených především dětem, se zapojil do podpory republikového finále projektu Sazka Olympijský víceboj. Odměnou pro všechny děti, které se projektu účastní, jsou nejenom lákavé výhry pro školy, ale také atraktivnější program v odinách tělesné výchovy. Při něm děti získají zdarma analýzu pohybových předpokladů nebo motivační Odznaky všestrannosti. Dále mohou vyhrát olympijský trénink se známými sportovci, ambasadory Sazka Olympijského víceboje, na svojí škole nebo sportovní vybavení pro další zlepšení hodin tělocviku. Navíc se děti mohou zúčastnit soutěžní části Odznaku všestrannosti a prostřednictvím okresních a krajských kol postoupit právě až do dvoudenního republikového finále, které tato rodinná firma podporuje. A to vedle projektu „Pomáháme jim přežít“, na kterém ALIMPEX FOOD a.s. spolupracuje se Zoo Praha.  Projekt „Pomáháme jim přežít“ se zaměřuje na ochranu životního prostředí některých živočišných druhů, jako jsou gaviálové indičtí na řece Čambal, gorily nížinné ve střední Africe či koně Převalští v Mongolsku. Dětské smetanové krémy Krajanka ZOO mohou děti ochutnat ve třech příchutích – kakao, vanilka a smetana. Z prodeje každého zakoupeného kelímku těchto výrobků putuje finanční obnos na ochranu přirozeného životního prostředí právě gorily nížinné, gaviála indického nebo koně Převalského.

Krajanka ZOO podporuje

„Chceme a budeme podporovat projekty pro děti. Taktéž ale chceme dbát na správnou výživu dětí.  Ty potřebují každodenní přísun vápníku. S naší Krajankou ZOO mohou mlsat, ale zdravě. Smetanové krémy totiž oproti konkurenčním výrobkům obsahují méně cukru. Sazka Olympijský víceboj se nám líbí pro svoji všestrannost. Na republikové finále v Brně, kde soutěžilo v prvním zářijovém týdnu přes 600 dětí ve 12 různých disciplínách,jsme zajistili jako občerstvení právě Krajanku ZOO, paštiky Krajanka a tyčinky Veselá zvířátka,“ uvádí Martin Kincl, marketingový manažer značky Krajanka. „Všichni žáci, kteří absolvují Sazka Olympijský víceboj, získají na konci školního roku diplom s osobním kódem. Díky němu mají na tomto webu přístup na Kartě žáka ke svým statistikám a hlavně k doporučení sportů včetně propojení s databází klubů na webu www.sportvokoli.cz.Sport v okolí je společným projektem Sazky a Českého olympijského výboru, který pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu,” dodává Martin Kincl.

Krajanka ZOO podporuje děti

Krajanka ZOO finančně přispívá na tři významné projekty – návrat koní Převalského do Mongolska, ochrana gaviálů na indické řece Čambal a pomoc gorilám nížinným i dalším ohroženým druhům ve střední Africe. Pokud si zákazník vybere v obchodě kelímek s kresbou jednoho z těchto zvířecích hrdinů, tak automaticky posílá na jejich účet deset haléřů. Každým haléřem pomáhá zkvalitnit jejich životní prostředí a rozšířit osvětu o ochraně přirozených domovů ohrožených druhů, o které se snaží výrobce informovat i českou veřejnost, zejména děti. Ty se mohou něco přiučit o životě těchto zvířat na webových stránkách www.krajankazoo.cz nebo v edukativních videích na facebooku či youtube.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Krajanka ZOO - ALIMPEX FOOD a.s.