ijournal.cz

Konopná kosmetika na cesty. Napište svůj příběh z dovolené a získejte balíček produktů, který máme pro vás připraven!

red Zdroj: CutisHelp 15.7.2015 Krása a zdraví

Velmi praktický balíček konopné kosmetiky je promyšleně sestaven tak, aby pokryl co nejširší spektrum možných událostí v přírodě a na cestách a ulevil od různých drobných nepříjemností. Pokud jej budete mít s sebou na víkend, dovolenou či prázdniny, nic Vás nepřekvapí!

LOGO

CANNABIOX E aktivní emoliens zklidní pokožku podrážděnou sluncem, ekzémem či alergií. Aktivní krém CANNABIOX E je určen k lokálnímu ošetření kůže při silném svědění například po poštípání hmyzem. Na drobná poranění, odřeniny či říznutí nabízí rychlou pomoc vysoce hojivá a regenerační mast CutisHelp DEFEKT ve větším – 50ml – i menším kapesním – 15ml – balením. A poslední je účinné řešení velmi nevítaného návštěvníka – oparu, konopný přípravek CutisHelp OPAREN.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAProdukty značky CutisHelp obsahují speciálně extrahovaný konopný olej, jsou doporučovány odbornými lékaři a zakoupíte je výhradně v lékárnách.

Napište nám do konce letošních prázdnin na redakční e-mail: redakce@ijournal.cz Váš příběh z cestování, dovolené ( max. 10 vět). Tři nejzajímavější články odměníme balíčkem kosmetiky z konopí, který obsahuje všechny čtyři výrobky. A nezapomeňte uvést jméno a svou korespondenční adresu.

Více na www.CutisHelp.cz 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp