ijournal.cz

Kolekce šperků Pandora pro sezonu zima 2019, která byla inspirována kouzlem noční oblohy a padajícími hvězdami

red Zdroj: Pandora 5.11.2019 Móda, obuv, doplňky

Pandora
Kolekce Vánoce 2019, zahalená do ikonického odstínu noční modři
a umocněná jiskrou krystalů, evokuje kouzlo, úžas a nostalgii. Jemná křídla andělů, asymetrické padající hvězdy a zářivé detaily nám připomínají naše důležité místo v galaxii. V zimě Pandora zákazníkům nabídne jak tradiční, tak i nové designy prostřednictvím tří nových kolekcí.

Pandora
Harmonické styly a vzájemně se doplňující kousky kolekcí Nadčasová elegance a Nebeská Pandora, vytvořené se záměrem pro kombinování, skládání a vrstvení, jsou ideální jako výmluvné vánoční dárky.

Pandora
Nebeskou tematiku tohoto období doplňuje nová kolekce Pandora Znamení zvěrokruhu ze stříbra. Styl astrologických symbolů se hladce snoubí s dalšími styly vánoční kolekce. Noste s hrdostí své znamení zvěrokruhu nebo ukažte svým blízkým, že je dobře znáte, a věnujte jim jejich hvězdné znamení.

Nebeské symbolice vzdává poctu současný design i nové vyvýšené zasazení kamenů, které umocňuje jejich lesk a jiskru. U vybraných kousků jsme představili výbrus ve tvaru srdce. Jde o dokonalé vyjádření lásky ve svátečním čase obdarovávání.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora