ijournal.cz

Kavárna u Vás doma

red Zdroj: Sweet Delight 16.1.2023 Gastronomie

DORTIES LOGOSpolečnost Sweet Delight pro vás pod značkou Dortie´s připravuje všechny své dorty ve spolupráci s prověřenými dodavateli těch nejkvalitnějších surovin. Nepoužívají žádné náhražky ani umělé či zdraví škodlivé látky. Nepřidávají žádné zbytečné konzervanty. Dorty vydrží čerstvé díky moderní technologii kryogenního zamražení, která dezertům neubere ani kousíček na jejich plné a opravdové chuti. Nad celým procesem, z velké části ruční výroby, drží dohled jedni z těch nejlepších cukrářských mistrů. A to je také garance jejich vysoké kvality a nebeské chuti. Zažijte každodenní kousek radosti u vás doma.
Dorties box rezy PRAGUE CHOCOLATE v01_out Filip


Pražský čokoládový dort Dortie´s 350 g

Oblíbený čokoládový dort z té nejlahodnější belgické čokolády. Jemný smetanový krém dodává dortu vláčnost. Kousky čokolády pak plnou chuť a vášeň, kterou v sobě ta nejkvalitnější čokoláda má. čokoládový dort

Při výrobě tohoto dortu byly použity pouze vejce z bezklecových chovů. Dort je zdoben ručně a hluboce zamražen šetrnou kryogenní metodou. V balení 350 g lze koupit na Tescu, itesco.cz a Rohlik.cz za průměrných 130 korun.

Dorties box rezy PRAGUE CHOCOLATE v01_out Filip
Mrkvový dort s vlašskými ořechy Dortie´s 400 g

mrkvový dortOblíbený mrkvový dort je vyroben z čerstvé mrkve a prémiových vlašských ořechů. Jemnost mu dodává smetana a bílý jogurt právě v takovém poměru, aby se vám každý kousek příjemně rozplynul na jazyku. Při výrobě tohoto dortu byly použity pouze vejce z bezklecových chovů.

Dort je zdoben ručně a hluboce zamražen šetrnou kryogenní metodou.
                                              400 g balení lze na Rohlik.cz koupit za 129,90 korun.

 


cheesecake-classicCheesecake classic Dortie´s 1,6 kg

Klasický a všemi oblíbený cheesecake vychází z receptury světoznámého New York cheesecaku. Základ tvoří jemné karamelové sušenky a máslo. Krém je vyroben z lahodného čerstvého sýra z Česka. Při výrobě tohoto dortu byly použity pouze vejce z bezklecových chovů a je hluboce zamražen šetrnou kryogenní metodou. Tímto dortem nepohrdne ani ta nejvybíravější návštěva. K dostání v balení 1,6 kg na Rohlik.cz za běžnou cenu 399,90 korun.Dorties box 15cm dort CHEESE-STRAWBERRY v01_out FilipCheesecake strawberry Dortie´s

Základem tohoto svěžího dortu jsou karamelové sušenky a čerstvé máslo. Lehkost mu dodává lahodný krém z čerstvého sýra. Vše ozdobeno šťavnatými jahodami. Při výrobě tohoto dortu byly použity pouze vejce z bezklecových chovů a je hluboce zamražen šetrnou kryogenní metodou. K dostání ve variantě 1,45 kg na Rohlik.cz za běžnou cenu 379,90 korun a nově také ve variantě 550 g na Tesco a itesco.cz za 179,90 korun.

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sweet Delight