ijournal.cz

Kalendář BEST OF Hasička & Hasič 2019 pokřtěn

red Zdroj: BEST OF Hasička a Hasič 2019 4.10.2018 Společenské akce a události

Titulní fotoFoto_0818_05Foto_0818_08Nejkrásnější české a slovenské hasičky a také jejich mužské protějšky se svlékly před objektivem fotografa Jana Tůmy. Nafotily kalendář pro následující rok 2019. A ten je pořádně sexy.

s kalendářem

Jde doslova o klenot. Exkluzivní kalendář BEST OF Hasička a Hasič 2019 vznikl k příležitosti sedmiletého výroční existence soutěže Miss Hasička a Hasič roku. Nafotilo ho dvanáct nejkrásnějších hasiček a čtyři nejsympatičtější hasiči, kteří se v letech 2010 až 2017 umístili na prvních místech soutěže.

na křtu kalendáře

A když se slaví, tak pořádně. Známe také nejkrásnější hasičku a nejvíc sexy hasiče historie soutěže. O nich rozhodli fanoušci hasičského sportu v rámci internetového hlasování. Best of Hasička 2010-2017 se stala brunetka Veronika Macháčková, mezi muži zabodoval profesionální hasič Jakub Mičunek.

jakub_mičunek_a_veronika_macháčkováPro profesionálního hasiče Jakuba Mičunka bylo focení kalendáře teprve druhou modelingovou zkušeností. Tou první bylo focení v roce 2016, kdy se stal Hasičem roku.  „Bylo to hodně těžké, nejsem na to zvyklý. Ale s holkami se fotilo opět skvěle. Hlavní je, když se sejde dobrá parta“, říká Mičunek. „Stále se oddávám svému životnímu povolání, jakou „hasičina“pro mě je, a to už osmým rokem. Smyslem mé práce je primárně pomáhat lidem a to mě stále naplňuje a baví,“ dodal Mičunek.

Veronika Macháčková byla ze svého triumfu překvapená. „Je to rok, co jsem se stala sympaťandou roku. U hasičů jsem dvanáctým rokem a čtvrtým rokem trénujeme mladé hasiče. Vůbec jsem vítězství nečekala, jsem překvapená. Je hrozně pěkný pocit se stát absolutní vítězkou a jsem moc ráda, že hasičský sport má stále více ohlasů u veřejnosti,“ řekla dobrovolná hasička Veronika Macháčková, která zopakovala loňský úspěch, kdy získala titul Miss Hasička sympatie 2017.

Křest kalendáře se uskutečnil s hvězdnými kmotry i hosty v pražském klubu Theatro. Křest moderoval Libor Bouček a rolí kmotrů se ujaly hvězdy show Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil a Eva Burešová, Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková a Česká Miss 2012 Eliška Bučková. Ta se v loňském roce podílela na přípravách soutěže a na soustředění učila dívky chůzi po mole. „Kalendář dnes vidím poprvé a moc se mi líbí. Je sexy, ale ne vulgární. Holky na fotkách vypadají nádherně,“ řekla Eliška Bučková na křtu kalendáře.

s vítězi
Mezi hosty slavnostního večera byli Eva Decastelo, Natálka Grossová, Míša Nosková, zpěvák Niko, Kristýna Kubíčková nebo Kateřina Průšová, která byla kmotrou kalendáře loni.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: BEST OF Hasička a Hasič 2019